کد خبر : ۲۵۵۸۸۵
حجم معامله ۳ هزار تنی «۳ EX» "شکبیر"؛
۲۱ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۰
حجم معامله محصول «پلی‌اتیلن سنگین اکستروژن ۳ EX» در پایان هفته منتهی به ۲۰ اسفندماه ۳ هزار تن اعلام شد و با توجه به مقدار تقاضای به ثبت رسیده طی این هفته تمام این محصول تا به فروش رسید.

پتروشیمی امیرکبیر + بورس نیوز

به گزارش گروه کالایی بورس نیوز، شرکت پتروشیمی امیرکبیر در هفته‌ای که گذشت با ۴ محصول خود وارد معاملات بورس کالا شد و این محصولات شامل «پلی‌اتیلن سنگین فیلم ۵ EX، پلی‌اتیلن سنگین اکستروژن ۳ EX، پلی‌اتیلن سبک فیلم H ۲۴۲۰، پلی‌اتیلن سبک خطی AA ۰۲۰۹» می‌شود.

در هفته منتهی به ۲۰ اسفندماه سال جاری ۳ هزار تن از محصول «پلی‌اتیلن سنگین اکستروژن ۳ EX» در بورس کالا به عرضه گذاشته شد و این مقدار عرضه در مقایسه با هفته گذشته با ۵۰۰ تن رشد همراه بود، مقدار تقاضایی که "شکبیر" برای فروش این محصول طی هفته گذشته دریافت کرد ۴,۷۷۰ تن بود که با افزایش تقاضا در مقایسه با هفته گذشته همراه بود.

حجم معامله محصول «پلی‌اتیلن سنگین اکستروژن ۳ EX» در پایان هفته منتهی به ۲۰ اسفندماه ۳ هزار تن اعلام شد و با توجه به مقدار تقاضای به ثبت رسیده طی این هفته تمام این محصول تا به فروش رسید، مقدا حجم معامله‌ای که برای این محصول اعلام شد با رشد ۲۰ درصدی در مقایسه با هفته گذشته همراه بود.

میانگین نرخ فروش هر تن از محصول «پلی‌اتیلن سنگین اکستروژن ۳ EX» بالغ‌بر ۳۰۲,۲۲۳ هزار ریال اعلام شد که نزدیک به ۴ درصد افزایش نرخ فروش را نسبت به هفته گذشته از خود بر جای گذاشت.

مجموع درآمد این پتروشیمی از فروش محصول «پلی‌اتیلن سنگین اکستروژن ۳ EX» به ۸۹ میلیارد و ۹۰۲ میلیون تومان رسید که افزایش درآمد را نسبت به هفته منتهی به ۱۳ اسفندماه تجربه کرد.


بیشتر بخوانید: بورس انرژی شاهد فروش ۵۱هزار تن فرآورده هیدروکربوری بود


محصول دیگری که توسط "شکبیر" در بورس کالا به فروش رسید مربوط به «پلی‌اتیلن سبک فیلم H ۲۴۲۰» بود که مورد عرضه قرار گرفت، مقدار عرضه این محصولات برابر با ۱,۰۰۰ تن و تقاضا برای این محصول ۴۶۰ تن ارائه شد.

عملکرد هفتگی پتروشیمی امیرکبیر+بورس نیوز

حجم معامله این محصول نیز به ۴۴۰ تن رسید، میزان درآمدی که این پتروشیمی از فروش «پلی‌اتیلن سبک فیلم H ۲۴۲۰» در هفته منتهی به ۲۰ اسفندماه ۱۴۰۰ شناسایی کرد برابر با ۱۴ میلیارد و ۹۸۱ میلیون تومان رسید، مقدار حجم معامله این محصول با افزایش ۳۲۰ تنی همراه بود.

محصولی دیگر که توسط پتروشیمی امیرکبیر تا پایان هفته مورد عرضه قرار گرفت متعلق به «پلی‌اتیلن سنگین فیلم ۵ EX» بود که ۳۳۰ تن از این محصول را روانه بورس کالا کرد که در مقایسه با هفته گذشته ۱۲۰ تن کاهش یافت، مقدار تقاضا برای این محصول ۳۵۰ تن بود، مقدار حجم معامله برای این محصول برابر با ۱۰۰ تن به‌صورت نقد و ۲۱۰ تن نیز به‌صورت مچینگ بود.

درآمدزاترین محصول پتروشیمی امیرکبیر متعلق به «پلی‌اتیلن سبک خطی AA ۰۲۰۹» بود که طی این هفته ۱۶۱ میلیارد و ۹۷۵ میلیون تومان از فروش این محصول به دست آمد، مقدار حجم معامله برای این محصول ۵,۱۷۰ تن به ثبت رسید.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
کدام شرکت‌ها تا پایان آبان‌ماه به مجمع می‌روند؟

کدام شرکت‌ها تا پایان آبان‌ماه به مجمع می‌روند؟

شرکت‌ها در این بازه زمانی گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
مجامع این ۲۰ شرکت را زیر نظر داشته باشید!

مجامع این ۲۰ شرکت را زیر نظر داشته باشید!

شرکت‌ها در این تاریخ گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
تقسیم سود ۵۰ تومانی در مجمع

تقسیم سود ۵۰ تومانی در مجمع "فارس"

این شرکت در پایان سال مالی خود میزان درآمدی که از خود بر جای گذاشته ۵۲ هزار و ۴۹۷ میلیارد تومان بود که در مقایسه با سال مالی گذشته با افزایش ۳۴ درصدی همراه بوده است.
مجامعی که در ۲ روز آینده برگزار می‌شوند

مجامعی که در ۲ روز آینده برگزار می‌شوند

شرکت‌ها در این تاریخ گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: