کد خبر : ۲۵۵۸۸۷
پتروشیمی خراسان با ۳ محصول پای به بورس‌کالا گذاشت؛
۲۱ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۰
پتروشیمی خراسان در هفته سپری‌شده ۵۰۰ تن از محصول آمونیاک (مایع) را در بورس کالا مورد عرضه قرار داد که این مقدار عرضه همچون هفته گذشته بود، طی این هفته حجم معامله این محصول ۳۷۰ تن اعلام شد که افزایش ۱۴۰ تنی را نسبت به هفته گذشته به همراه داشت.

پتروشیمی خراسان+بورس نیوز

به گزارش گروه کالایی بورس نیوز، شرکت پتروشیمی خراسان در هفته منتهی به ۲۰ اسفندماه سال جاری با ۳ محصول «کریستال ملامین، اوره پریل و آمونیاک (مایع)» وارد رینگ معاملات بورس کالا شد.

پتروشیمی خراسان ۳۲۰ تن از محصول کریستال ملامین را مورد عرضه قرار داد که عملکردی مشابه را همچون هفته گذشته از خود باقی گذاشت، مقدار تقاضایی که برای کریستال ملامین به ثبت رسید برابر با ۲۹۵ تن بود که با کاهش ۳۲ درصدی نسبت به هفته گذشته همراه بود، درآمدی که از فروش کریستال ملامین اعلام شد برابر با ۱۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون تومان بود.


بیشتر بخوانید: سرما به تولید "خراسان" زد


پتروشیمی خراسان در هفته سپری‌شده ۵۰۰ تن از محصول آمونیاک (مایع) را در بورس کالا مورد عرضه قرار داد که این مقدار عرضه همچون هفته گذشته بود، طی این هفته حجم معامله این محصول ۳۷۰ تن اعلام شد که افزایش ۱۴۰ تنی را نسبت به هفته گذشته به همراه داشت، نرخ فروش آمونیاک (مایع) پتروشیمی خراسان تا پایان هفته ۱۱۲,۷۴۹ هزار ریال اعلام شد که نسبت به هفته گذشته نرخ فروش آن ۴,۴۸ درصد کاهش پیدا کرد.

عملکرد هفتگی پتروشیمی خراسان+بورس نیوز

میزان درآمدی که از فروش محصول آمونیاک (مایع) طی این هفته به دست آورد برابر با ۴ میلیارد و ۱۷۱ میلیون تومان بود و دیگر محصولی که توسط پتروشیمی خراسان در بورس کالا مورد عرضه قرار گرفت مربوط به اوره پریل بود که ۶۰۰ تن از این محصول مورد عرضه قرار گرفت و لازم به ذکر است که بر خلاف هفته گذشته تمام این محصول به فروش رسید.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سوددهی

سوددهی "زمگسا" از تابستان تا زمستان

شرکت کشاورزی و دامپروری مگسال از برنامه زمانبندی سود به سهامداران خبر داد.

"تنوین" آماده پرداخت سود شد

شرکت تامین سرمایه نوین از پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
صدای زنگ مجمع

صدای زنگ مجمع "دلر" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت داروسازی اکسیر در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۱۶برگزار می‌شود.

"دتولید" در تدارک برگزاری مجمع شد

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت داروسازی تولید دارو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: