کد خبر : ۲۵۵۹۸۶
وقتی مدیران عامل سوار بر قطار نیستند؛
۲۲ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۲
درحالی که دولت حساب ویژه‌ای بر درآمد نفت و پتروپالایشی‌ها داشته اما؛ خبرهایی رسیده که برخی از مدیرعامل‌ها به‌جای هموارسازی مسیر رشد شرکت، دعواهای درون‌سازمان را پیش‌روی کار خود قرار داده‌اند.

پتروشیمی‌ها جای دعوای درون‌سازمانی نیست

به گزارش بورس‌نیوز، یکی از امیدواری‌هایی که در دولت جدید برای اهالی شرکت‌های اقتصادی پیش آمد تغییر مدیریت بر اساس فاکتور «مدیریت جهادی» بوده تا شرکت‌ها بتوانند در فضای سیاسی-اقتصادی جدیدی که پیش آمده از چاله‌ای که در دولت گذشته در دام آن اسیر بودند، خارج شوند و تمام موانع پیشروی کار نیز برداشته شود .

اما طبق شنیده‌ها کماکان در برخی شرکت‌های پتروشیمی به خصوص پتروشیمی جم از زیرمجموعه شستا هنوز دعواهایی که شرکت را از اهداف نهایی دور می‌کند نه‌تنها کمتر نشده، بلکه شاهد افزایش دعواهای درون‌سازمانی هستیم و هیزم شعله‌ور شدن آن نیز از اتاق آقای مدیرعامل تامین می‌شود که این خودزنی در پتروشیمی‌ها برای نخستین بار نیز رقم می‌خورد!

اینجاست که یکبار برای همیشه وزاری رفاه و تامین اجتماعی و البته وزیر نفت باید به مدیران خود گوشزد کنند که دیگر زمانی برای وقت‌کشی در تمام حوزه‌های نفتی ندارند و اگر مدیران نمی‌توانند در راستای اهداف سیاست‌های نفتی و صنایع پایین‌دستی دولت گام‌هایی را برای رشد تولید و فروش داشته باشند، باید زودتر از قطار اقتصاد کشور خارج شوند و شانس خود را در پُست‌های دیگر امتحان کنند.

پتروشیمی‌ها جای دعوای درون‌سازمانی نیست

حال باید دید که زیرمجموعه‌های این شرکت در راستای اهداف مدیرعامل گام برمی‌دارند یا اینکه مسیر تبیین شده هیات مدیره اجرایی خواهد شد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سوددهی

سوددهی "زمگسا" از تابستان تا زمستان

شرکت کشاورزی و دامپروری مگسال از برنامه زمانبندی سود به سهامداران خبر داد.

"تنوین" آماده پرداخت سود شد

شرکت تامین سرمایه نوین از پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
صدای زنگ مجمع

صدای زنگ مجمع "دلر" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت داروسازی اکسیر در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۱۶برگزار می‌شود.

"دتولید" در تدارک برگزاری مجمع شد

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت داروسازی تولید دارو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: