کد خبر : ۲۵۶۲۲۲
درآمد ماهانه "بپیوند" افزایش یافت؛
۲۸ اسفند ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۰
طبق این گزارش روند درآمدزایی ماهانه "بپیوند" با نسبت به بهمن ماه رشد ۲۳ درصدی را پشت سر گذاشته که در واقع می‌تواند خبر خوبی برای سهامداران این شرکت باشد.

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شرکت برق و انرژی پیوند گستر پارس در گزارش اسفند‌ماه روند درآمدی که از خود به نمایش گذاشت نشان می‌داد که مجموع درآمد‌ها افزایش خوبی را پشت سر گذاشته و بر همین اساس، باید عنوان کرد که درآمد‌های "بپیوند" از ۱۴۷ میلیارد ریال به ۱۸۰ میلیارد ریال افزایش پیدا کرده است.

همچنین مقایسه فروش "بپیوند" دراسفند ماه ۱۴۰۰ با دوره مشابه سال گذشته نیز حاکی از آن بوده که میزان درآمد شرکت ۷۳ درصد افزایش را تجربه کرده و روند صعودی را در پیش گرفته است.

درآمد ماهانه‌ای که "بپیوند" از فروش محصولات در اسفند ماه از خود بر جای گذاشت، مربوط به فروش محصولات در بازار داخلی بود و فعالیتی در بازار صادراتی به ثبت نرسانده است.


بیشتر بخوانید: بازار مشتقه میزبان ۹۹ هزار قرارداد سلف موازی استاندارد برق


درآمد ماهانه "بپیوند"

طبق این گزارش، روند درآمدزایی ماهانه "بپیوند" در مقایسه با بهمن‌ماه رشد ۲۳ درصدی را پشت سر گذاشته که در واقع می‌تواند خبر خوبی برای سهامداران این شرکت باشد، همچنین "بپیوند" نسبت به اسفند ماه سال گذشته افزایش ۷۳ درصدی را تجربه کرده است.

همچنین این شرکت افزایش قابل توجهی نسبت به وضعیت خود در تابستان را نداشت.

لازم به ذکر بوده که "بپیوند" یک روند افزایشی دیگر را در این گزارش به ثبت رسانه که آن هم صعود ۲۶ درصدی درآمد تجمیعی نسبت به سال گذشته است، در واقع طبق این گزارش "بپیوند" از ابتدای سال مالی تا انتهای اسفند ماه ۱۴۰۰ در مجموع ۳،۱۵۸ میلیارد ریال فروش را در کارنامه خود ثبت کرده است.

درآمد‌های شناسایی شده "بپیوند" در اسفند ماه

در این راستا با توجه به گزارش می‌توان گفت بخش «انرژی» با مبلغی بالغ‌بر ۱۵۰ میلیارد ریال پردرآمدتر از سایر بخش‌ها بوده و این محصول در مقایسه با ماه گذشته افزایش ۴۶ درصدی را پشت سر گذاشت، همچنین در این بخش ۵۸ هزارتومان به ازای هر «مگاوات ساعت» فروش به ثبت رسیده است.

رتبه بعدی درآمدزاترین محصول این شرکت، بخش «آمادگی» بوده که از این بخش ۲۲ میلیارد ریالی درآمد شناسایی شد و روند صعودی ۵۲ درصدی نسبت به ماه گذشته قرار گرفت.

همچنین با توجه به گزارش اسفند ماه، در حوزه «فروش در بورس انرژی» شاهد کاهش درآمد ماهانه هستیم که از مبلغ ۷،۸۳۰ میلیون ریال به مبلغی بالغ بر ۷،۵۶۹ میلیون ریال رسیده و در واقع افت ۳ درصدی را تجربه کرد، در این راستا می‌توان گفت این کاهش در برابر روند‌های صعودی "بپیوند" در اسفند ماه زیاد به چشم نمی‌آید.

میزان فروش محصولات "بپیوند"

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت برق و انرژی پیوند گستر پارس در اسفند ماه سال جاری ۵۳۷،۰۵۷ «مگاوات ساعت» از محصولات خود را در بازار داخل کشور به فروش رساند که نسبت ماه گذشته ۱۸ درصد افزایش فروش ماهانه را به همراه داشت.

همچنین بیشترین مقدار فروش این شرکت در اسفند ماه به بخش «آمادگی» با ۲۶۵،۷۷۳ مگاوات ساعت تعلق گرفت که در مقایسه با ماه گذشته ۲۹ درصد افزایش داشت، از طرفی رتبه بعدی پرفروش‌ترین‌ها در شرکت "بپیوند" را بخش «انرژی» با ۲۵۸،۲۳۴ مگاوات ساعت به نام خود ثبت کرد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
کدام شرکت‌ها تا پایان آبان‌ماه به مجمع می‌روند؟

کدام شرکت‌ها تا پایان آبان‌ماه به مجمع می‌روند؟

شرکت‌ها در این بازه زمانی گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
مجامع این ۲۰ شرکت را زیر نظر داشته باشید!

مجامع این ۲۰ شرکت را زیر نظر داشته باشید!

شرکت‌ها در این تاریخ گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
تقسیم سود ۵۰ تومانی در مجمع

تقسیم سود ۵۰ تومانی در مجمع "فارس"

این شرکت در پایان سال مالی خود میزان درآمدی که از خود بر جای گذاشته ۵۲ هزار و ۴۹۷ میلیارد تومان بود که در مقایسه با سال مالی گذشته با افزایش ۳۴ درصدی همراه بوده است.
مجامعی که در ۲ روز آینده برگزار می‌شوند

مجامعی که در ۲ روز آینده برگزار می‌شوند

شرکت‌ها در این تاریخ گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: