کد خبر : ۲۵۶۲۵۴
«پلی وینیل کلراید ۶۸۳۴ E» روندی ثابت را در پیش دارد؛
۲۸ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۰
ارزش معامله «پلی وینیل کلراید ۶۵ S» در پایان هفته به ۹۳ میلیارد و ۱۴۰ میلیون تومان رسید که عنوان درآمدزاترین محصول "اروند" را طی این هفته به خود اختصاص داد.

پتروشیمی اروند+بورس نیوز

به گزارش گروه کالایی بورس نیوز، شرکت پتروشیمی اروند در هفته منتهی به ۲۷ اسفندماه سال جاری طی عملکردی مشابه برای چهارمین هفته متوالی ۱۳,۰۰۰ تن از محصول «سود کاستیک» را روانه رینگ معاملاتی بورس کالا کرد، مقدار تقاضایی که برای این محصول اعلام شد برابر با ۱۲,۴۰۰ تن بود و حجم معامله این محصول نیز برابر با ۱۰,۱۵۰ تن شناسایی شد، فروش این محصول طی این هفته به صورت سلف انجام شد.

نرخ فروش سود کاستیک در هفته گذشته ۶۹,۳۸۶ هزار ریال در ازای هر تن شناسایی شد که تغییر خاصی را یک هفته به همراه نداشت، مقدار تقاضا این محصول نسبت به هفته گذشته ۲ هزار و ۱۰۰ تن کاهش پیدا کرد.


بیشتر بخوانید: ۱۳۰ هزار تن تختال C روی تابلوی بورس کالا


درآمدی که پتروشیمی اروند از فروش محصول سود کاستیک به دست آورد برابر با ۷۰ میلیارد و ۴۲۶ میلیون تومان بود که با کاهش درآمد ۲۳ درصدی نسبت به هفته گذشته همراه بود، حجم معامله سود کاستیک در هفته گذشته ۱۰,۱۵۰ هزار تن بود، لازم به ذکر است که پتروشیمی اروند محصولات دیگری را روانه بورس کالا کرد که می‌توان به «پلی وینیل کلراید ۶۵ S» و «پلی وینیل کلراید ۶۸۳۴ E» اشاره کرد.

عملکرد هفتگی پتروشیمی اروند+بورس نیوز

پتروشیمی خراسان در هفته منتهی به ۲۷ اسفندماه سال جاری ۳,۴۸۶ تن از محصول «پلی وینیل کلراید ۶۵ S» را در بورس کالا مورد عرضه قرار داد که تمامی این محصول به‌صورت سلف به فروش رسید و مجموع تقاضا برای آن نیز ۳,۸۵۲ تن بود.

ارزش معامله «پلی وینیل کلراید ۶۵ S» در پایان هفته به ۹۳ میلیارد و ۱۴۰ میلیون تومان رسید که عنوان درآمدزاترین محصول "اروند" را طی این هفته به خود اختصاص داد، همچنین ۴۸۴ تن از محصول «پلی وینیل کلراید ۶۸۳۴ E» به عرضه گذاشته شد که تا تماماً به فروش رسید و عملکردی مشابه را همچون هفته گذشته از خود برجای گذاشت.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
در مجمع

در مجمع "غپینو" ۹۰ ریال سود تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت صنعتی مینو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: