کد خبر : ۲۵۶۸۵۰
ریزش درآمد هفتگی پتروشیمی آبادان؛
۲۰ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۰
مقدار عرضه محصول «پلی وینیل کلراید ۵۷ S» طی این هفته ۳۰۰ تن اعلام به ثبت رسید و مقدار عرضه «پلی وینیل کلراید ۶۵ S» نیز در این دوره ۲۵۰ شناسایی شد که هر ۲ این محصولات با ثبات مقدار عرضه‌ها روبه‌رو بوده‌اند.

پتروشیمی آبادان+بورس نیوز

به گزارش گروه کالایی بورس نیوز شرکت پتروشیمی آبادان در هفته گذشته ۳۰۰ تن از محصول «پلی وینیل کلراید ۷۰ S» را در بورس کالا مورد عرضه قرار داد که این مقدار عرضه در مقایسه با آخرین هفته معاملاتی بدون تغییر باقی ماند.

شرکت پتروشیمی آبادان طی هفته منتهی به ۱۹ فروردین‌ماه سال ۱۴۰۱ تقاضای ۸۰ تنی را برای این محصول به ثبت رساند، تمام فروش این محصول به صورت سلف انجام شد و همچنین لازم به ذکر است که تمام این محصول به فروش نرسید و ۲۲۰ تن از آن باقی ماند.

نرخ فروش «پلی وینیل کلراید ۷۰ S» در هفته منتهی به ۱۹ فروردین ماه ۱۴۰۱ برابر با ۳۷۹,۵۵۶ هزار ریال در ازای هر تن بود که نسبت به هفته گذشته ۲ درصد افزایش نرخ را به دنبال داشت، همان‌طور که گفته شد مقدار تقاضا برای این محصول ۸۰ تن بود که در مقایسه با هفته گذشته ۱۰۰ تن کاهش پیدا کرد.

میزان درآمدی که پتروشیمی آبادان از فروش محصول «پلی وینیل کلراید ۷۰ S» اعلام کرد برابر با ۳ میلیارد تومان بود، کاهش درآمدی که شپترو طی این هفته از فروش این محصول به دست آورد با کاهش ۵۵ درصدی همراه بود و دلیل آن نیز اُفت حجم معامله این محصول بود طی این هفته بوده است.

عملکرد هفتگی شپترو+بورس نیوز

شرکت پتروشیمی آبادان محصولات دیگری را نیز طی این هفته به فروش رساند که آن‌ها شامل «پلی وینیل کلراید ۵۷ S و پلی وینیل کلراید ۶۵ S» می‌شود که در سبد معاملات این پتروشیمی در رینگ معاملاتی قرار گرفتند.

مقدار عرضه محصول «پلی وینیل کلراید ۵۷ S» طی این هفته ۳۰۰ تن اعلام به ثبت رسید و مقدار عرضه «پلی وینیل کلراید ۶۵ S» نیز در این دوره ۲۵۰ شناسایی شد که هر ۲ این محصولات با ثبات مقدار عرضه‌ها روبه‌رو بوده‌اند.

مجموع درآمدی که "شپترو" از فروش این محصولات به دست آورد برابر با ۱۷ میلیارد تومان بود که نسبت به هفته گذشته شاهد ریزش درآمد‌ها بود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: