کد خبر : ۲۵۶۸۵۷
عرضه ۴,۴۸۸ تن استایرن منومر توسط پتروشیمی پارس؛
۲۰ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۰
پتروشیمی پارس درآمدی که از فروش محصول استایرن منومر به دست آورد مبلغی برابر با ۱۳۹ میلیارد و ۸۷۸ میلیون تومان بود که با افزایش درآمد ۴۳۱ میلیون تومانی مواجه بود.

پتروشیمی پارس+بورس نیوز

به گزارش گروه کالایی بورس نیوز، شرکت پتروشیمی پارس در پایان هفته منتهی به ۱۹ فروردین‌ماه ۱۴۰۱ با تک محصول خود یعنی استایرن منومر وارد عرصه معاملات بورس کالا شد که طی این هفته ۴,۴۸۸ تن از محصول مورد عرضه قرار گرفت و عملکردی مشابه هفته گذشته را از خود باقی گذاشت.

همان‌طور که گفته شد پتروشیمی پارس در هفته منتهی به ۱۹ فروردین‌ماه ۱۴۰۱ توانست ۴,۴۸۸ تن از استایرن منومر را به عرضه بگذارد و لازم به ذکر است که این محصول به صورت نقد و مچینگ به فروش رسید.

مقدار تقاضایی که برای این محصول شناسایی شد ۴,۷۰۴ تن بود که نسبت به اخرین هفته‌ای که مورد معامله قرار گرفت شاهد کاهش ۷۲ تنی بود اما؛ لازم به ذکر است که طی این هفته تمام محصولی که عرضه شد به فروش رسید.

نرخ میانگین معاملات این محصول در هفته گذشته به ۳۱۱,۶۴۶ هزار ریال در ازای هر تن رسید که نسبت به هفته گذشته تغییر خاصی را همراه نبود، با وجود ثبات نسبی قیمت و حجم معامله اما با افزایش درآمد ۴۳۱ میلیون تومانی مواجه بود.

مقدار حجم معامله پتروشیمی پارس در هفته منتهی به ۱۹ فروردین‌‍‌ماه ۴,۴۸۸ تن بود که عملکردی یکسان را همانند هفته گذشته از خود بر جای گذاشت، درآمدی که از فروش این محصول به دست آمد مبلغی برابر با ۱۳۹ میلیارد و ۸۷۸ میلیون تومان بود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: