کد خبر : ۲۵۷۰۲۷
گزارش اسفندماه "ومعادن" در کدال منتشر شد:
۲۳ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۵
عمده‌ترین سرمایه‌گذاری‌های شرکت "ومعادن" در اسفندماه ۱۴۰۰ مربوط به شرکت‌های بورسی بود که بهای تمام‌شده آن مبلغ ۱۲۶،۱۵۱ میلیارد ریال بود.

افزایش ۲۱ درصدی سرمایه گذاری در

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات در گزارش فعالیت اسفند ۱۴۰۰ مجموع سرمایه‌گذاری‌های خود در شرکت‌های «بورسی» و «غیربورسی» را مبلغی بالغ ۱۷۳،۰۰۶ میلیارد ریال شناسایی کرد که این مبلغ نسبت به ماه گذشته افزایش ۱۱ درصدی را به همراه داشت.

افزایش ۲۱ درصدی سرمایه گذاری در

با توجه به این گزارش، عمده‌ترین سرمایه‌گذاری‌های شرکت "ومعادن" مربوط به شرکت‌های بورسی بود که بهای تمام‌شده آن مبلغ ۱۲۶،۱۵۱ میلیارد ریال اعلم شد. از طرفی بیشترین بهای تمام‌شده سرمایه‌گذاری در این شرکت‌ها در اختیار «استخراج کانه‌های فلزی» با ۱۰۱،۰۴۰ میلیارد ریال قرار گرفت که نسبت به ماه گذشته رشد ۱۱ درصدی را به همراه داشت و جایگاه بعدی را نیز بخش «فلزات اساسی» با ۱۸،۴۹۵ میلیارد ریال در شرکت‌های بورسی به نام خود ثبت کرد.


بیشتر بخوانید: "ومعادن" نظر حسابرس را بر افزایش سرمایه اخذ کرد


بر اساس این گزارش، سرمایه‌گذاری شرکت "ومعادن" در شرکت‌های «غیربورسی» نسبت به بهمن ۲۱ درصد افزایش را به همراه داشت که بیشترین سرمایه‌گذاری در این شرکت‌ها متعلق به بخش «استخراج کانه‌های فلزی» با ۲۲،۸۶۲ میلیارد ریال بود. این بخش توانست نسبت به بهمن ۱۴۰۰ یک رشد ۴۶ درصدی را در شرکت‌های خارج از بورس تجربه کند.

این شرکت از بخش معاملات واگذاری سهام ۲۴۸ میلیارد ریال سود کسب کرد و البته در انتهای اسفندماه چندین شرکت با بهای تمام‌شده ۱۲۶،۱۵۱ میلیارد ریال در پرتفوی بورسی خود داشت که با رشد ۱,۱۶۶ درصدی به مبلغ ۱،۵۹۷،۶۶۰ میلیارد ریال رسید.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
در مجمع

در مجمع "غپینو" ۹۰ ریال سود تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت صنعتی مینو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: