کد خبر : ۲۵۷۲۱۹
استایرن منومر تنها محصول عرض‌شده توسط پتروشیمی پارس؛
۲۷ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۵
قدار تقاضایی که برای محصول «استایرن منومر» شناسایی شد ۴,۶۳۲ تن بود که نسبت به آخرین هفته‌ای که مورد معامله قرار گرفت شاهد کاهش چشمگیری نبوده است.

پتروشیمی پارس+بورس نیوز

به گزارش گروه کالایی بورس نیوز، شرکت پتروشیمی پارس در پایان هفته منتهی به ۲۶ فروردین‌ماه ۱۴۰۱ با تنها محصول ارائه‌شده خود یعنی استایرن منومر وارد عرصه معاملات بورس کالا شد که طی این هفته ۴,۴۸۸ تن از محصول مورد عرضه قرار گرفت و عملکردی مشابه هفته گذشته را به ثبت رساند.

همان‌طور که گفته شد پتروشیمی پارس در هفته منتهی به ۲۶ فروردین‌ماه ۱۴۰۱ توانست ۴,۴۸۸ تن از استایرن منومر را به عرضه بگذارد و لازم به ذکر است که این محصول به‌صورت نقد و مچینگ به فروش رسید.

مقدار تقاضایی که برای این محصول شناسایی شد ۴,۶۳۲ تن بود که نسبت به آخرین هفته‌ای که مورد معامله قرار گرفت شاهد کاهش چشمگیری نبوده اما؛ گفتنی است که این پتروشیمی طی این هفته تمام محصولی که مورد عرضه قرار داد توانست به فروش برساند.

عملکرد هفتگی پارس+بورس نیوز

نرخ میانگین معاملات این محصول در هفته گذشته به ۳۲۳,۱۴۱ هزار ریال در ازای هر تن رسید که نسبت به هفته گذشته نزدیک به ۴ درصد افزایش پیدا کرد، "پارس" با وجود افزایش نرخی که طی این هفته از خود بر جای گذاشت با افزایش درآمد ۵ میلیارد تومانی مواجه بود و به مبلغ ۱۴۵ میلیارد تومان دست یافت.

مقدار حجم معامله پتروشیمی پارس در هفته منتهی به ۲۶ فروردین‌ماه ۴,۴۸۸ تن بود که عملکردی یکسان را همانند هفته گذشته داشت.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: