کد خبر : ۲۵۷۲۵۲
قعرنشینان همیشگی در کمای سالانه؛
۲۷ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۰

تنها یک سرخ‌پوش در 3ماهه/ مشترک نو اندیشان محکم در قعر

به گزارش بورس‌نیوز، با نگاهی به بازه سه ماهه صندوق‌ها می‌توان دریافت که تنها یک صندوق سرخ‌پوش در بازه زمانی سه ماه وجود دارد.

در صدر این لیست سبزپوش‌های فراوانی را مشاهده کرد و صندوق «پالایشی یکم» با عملکرد ۳۴.۸۴ درصد مثبت تحت مدیریت "تامین سرمایه نوین" جای گرفته بود.

تنها یک سرخ‌پوش در 3ماهه/ مشترک نو اندیشان محکم در قعر

در ادامه این جدول همچنین می‌توان به دیگر صندوق‌ها نظیر صندوق «سهامی اهرمی کاریزما» با ۱۷.۶۵ درصد مثبت تحت مدیریت "سبد گردان کاریزما"، صندوق «مشترک گنجینه ارمغان الماس» با ۱۷.۶۴ درصد مثبت تحت مدیریت "سبد گردان الماس" حضور دارند.

تنها یک سرخ‌پوش در 3ماهه/ مشترک نو اندیشان محکم در قعر

در انتهای این لیست نیز می‌توان به صندوق‌های «مشترک نو اندیشان» با ۵.۸۹ درصد منفی تحت مدیریت "سبدگردان نواندیشان نفیس"، صندوق «مشترک امین آوید» با ۰.۰۴ درصد مثبت تحت مدیریت "تامین سرمایه امین" اشاره داشت.

قعرنشینان همیشگی در کمای سالانه

در یک سال منتهی به ۲۶ فروردین‌ماه سال ۱۴۰۱ بهترین عملکرد سالیانه را صندوق «پالایشی یکم» تحت مدیریت "تامین سرمایه نوین" و «مشترک پیشتاز» تحت مدیریت "سبدگردان مفید" به ترتیب با ۴۳.۳ و ۴۳.۰۵ درصد بازدهی مثبت به خود اختصاص داده‌اند.

صندوق‌های «مشترک نو اندیشان» و «بانک دی» نیز به ترتیب با ۱۶.۵۹ و ۱۳.۹۶ درصد بازدهی منفی، ضعیف‌ترین بازدهی‌های یک‌ساله را داشته‌اند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: