کد خبر : ۲۵۷۲۷۳
درآمد ثابت‌ها در ماهانه سرخ نداشتند؛
۲۷ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۴

به گزارش بورس‌نیوز، در این گزارش به بررسی نوسانات ارزش و بازدهی صندوق‌های سرمایه‌گذاری با درآمد ثابت پرداخته‌شده است. اقلام اصلی مربوط به صندوق‌ها را در جدول زیر مشاهده می‌نمایید.

از جمله عناصر اصلی جدول زیر می‌توان به آخرین ارزش صندوق‌ها، بازدهی ماهیانه و بازدهی یک‌ساله آن‌ها اشاره کرد.

صندوق‌های سرمایه‌گذاری با درآمد ثابت در هفته منتهی به ۲۶ فروردین‌ماه، روند ورود نقدینگی جذابی را به ثبت رساند و ۶ هزار و ۶۲۰ میلیارد تومان ورود نقدینگی ارزش کل درآمد ثابت‌ها به ۴۱۵ هزار و ۸۸۴ میلیارد تومان برسد.

زمانی برای سرخ‌پوشی نماند

بهترین عملکرد ماهیانه را صندوق «توسعه سرمایه نیکی» با ۴.۳۵ درصد بازدهی مثبت تحت مدیریت "مشاور سرمایه گذاری نیکی گستر" و «مشترک صنعت و معدن» با ۴.۱۴ درصد بازدهی تحت مدیریت "کارگزاری بانک صنعت ومعدن" یه خود اختصاص دادند.

پس از آن، صندوق «یکم کارگزاری بانک کشاورزی» با عملکرد ۳.۸۹ مثبت تحت مدیریت "کارگزاری بانک کشاورزی" و صندوق «مشترک گنجینه الماس پایدار» با عملکرد ۳.۴۱ مثبت تحت مدیریت "سبد گردان الماس" قرار دارد.

همچنین ضعیف‌ترین بازدهی ماهانه صندوق «دوم اکسیر فارابی» با ۰.۰۷ درصد بازدهی مثبت تحت مدیریت "سبدگردان فارابی" بود.

در رده دوم ضعیف‌ترین‌ها نیز صندوق «نهال سرمایه ایرانیان» با ۰.۰۹ درصد بازدهی مثبت تحت مدیریت "تامین سرمایه نوین" قرار گرفته و سپس صندوق «اعتماد داریک» با عملکرد ۰.۷۹ مثبت تحت مدیریت "سبدگردان داریک پارس" و صندوق «نیکوکاری ورزشی پرسپولیس» با عملکرد ۱.۱۳ مثبت تحت مدیریت "سبدگردان سهم آشنا" در دیگر رده‌ها ایستاده‌اند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: