کد خبر : ۲۵۷۴۷۴
در پیش‌بینی امروز بازار سرمایه مطرح شد:
۳۱ فروردين ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۵
به نظر می‌رسد امروز روند متعادل‌تری نسبت به‌روز گذشته را تجربه کند، چراکه در چند روز اخیر حجم معاملات به‌خصوص در معاملات خرد به ۵,۶۰۰ میلیارد رسیده بود.

توازن حجم معاملات در بورس امروز

به گزارش بورس نیوز، حجم معاملات در آخرین هفته فروردین‌ماه توانسته رشد متعادل و مناسبی را طی کند، به‌گونه‌ای که اخیراً گردش بازار سرمایه حرکت متوازن و رو به رشدی را تجربه کرده است.

محمدرضا قاسمی کارشناس بازار سرمایه در گفتگو با بورس نیوز، بیان کرد: با توجه به شرایط روز گذشته بازار که از روند منفی به سمت مثبت پیش رفت، می‌توان گفت امروز شاخص کل و سهم‌های کوچک نیز در وضعیت مثبتی قرار می‌گیرند که البته به نظر می‌رسد این روند افزایشی شدت زیادی را به همراه نداشته باشد.


بیشتر بخوانید: رشد بازار سرمایه درگرو التیام زخم سهامداران


وی در ادامه با اشاره به حجم معاملات گفت: در خصوص حجم عرضه و تقاضا نیز به نظر می‌رسد امروز روند متعادل‌تری نسبت به‌روز گذشته را تجربه کند، چراکه در چند روز اخیر حجم معاملات به‌خصوص در معاملات خرد به ۵,۶۰۰ میلیارد رسیده بود. به همین دلیل انتظار می‌رود بورس این محدوده را حفظ کرده و درروند کاهشی قرار نگیرد.

قاسمی در پایان خاطرنشان کرد: از طرفی با توجه به وضعیت قیمت‌ها در بازار‌های جهانی به نظر می‌رسد تا آخر وقت امروز صنایع پالایشی و در کنار آن‌ها احتمالاً فلزی‌ها در رده‌بندی گروه‌های لیدر بازار سرمایه قرار بگیرند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سوددهی

سوددهی "زمگسا" از تابستان تا زمستان

شرکت کشاورزی و دامپروری مگسال از برنامه زمانبندی سود به سهامداران خبر داد.

"تنوین" آماده پرداخت سود شد

شرکت تامین سرمایه نوین از پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
صدای زنگ مجمع

صدای زنگ مجمع "دلر" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت داروسازی اکسیر در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۱۶برگزار می‌شود.

"دتولید" در تدارک برگزاری مجمع شد

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت داروسازی تولید دارو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: