کد خبر : ۲۵۷۷۷۰
بیشترین درآمد ماهانه "همراه" از کدام بخش‌ها بود.
۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۰
درآمد شرکت در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۲۱ درصد افزایش را تجربه کرده، به‌گونه‌ای که توانسته از ۲۰,۹۶۶ میلیارد ریال به مبلغ ۲۵,۴۵۱ میلیارد ریال در فروردین‌ماه برسد.

ثبت بیش از ۲۵ میلیارد ریال درآمد در

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، مجموع درآمد شرکت ارتباطات سیار ایران در گزارش فروردین ۱۴۰۱ برابر با ۲۵،۴۵۱ میلیارد ریال از «فروش/خدمات» شناسایی شد. از سوی دیگر، درآمد ارائه‌شده این شرکت به دلیل شروع سال مالی جدید همین میزان اعلام‌شده است.


بیشتر بخوانید: "همراه" در اندیشه برگزاری مجمع


درآمد‌های ارتباطات سیار ایران تا فروردین‌ماه ۱۴۰۱

بر پایه این گزارش، درآمد شرکت در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۲۱ درصد افزایش را تجربه کرده، به‌گونه‌ای که توانسته از ۲۰,۹۶۶ میلیارد ریال به مبلغ ۲۵,۴۵۱ میلیارد ریال در فروردین‌ماه برسد. این روند افزایشی را می‌توان در نمودار زیر مشاهده کرد.

ثبت بیش از ۲۵ میلیارد ریال درآمد در

همان‌طور که گفته شد درآمد اعلام‌شده از ابتدای سال مالی این شرکت برابر با ۲۵،۴۵۱ میلیارد ریال ارائه شد که طبق گزارش منتشرشده، در این مدت افزایش درآمد ۲۱ درصدی را تجربه کرده است.

بر اساس این گزارش، بیشترین درآمد "همراه" در فروردین‌ماه، مربوط به بخش «کارکرد مشترکین خطوط اعتباری» با ۱۴،۵۲۰ میلیارد ریال شناسایی شد که این بخش شامل مکالمه، پیام کوتاه، اینترنت و پیامک انبوه بود.

از طرفی «کارکرد مشترکین خطوط اعتباری» نسبت به ماه گذشته رشد کمتر از یک‌درصدی را به همراه داشته و توانسته در مقایسه با دوره مشابه نیز ۲۳ درصد افزایش را به نام خود ثبت کند. همچنین پس‌ازاین بخش، بیشترین درآمد شناسایی‌شده "همراه" به «کارکرد مشترکین خطوط دائمی» با ۹،۲۶۰ میلیارد ریال تعلق گرفت.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: