مدیرعامل فولاد هرمزگان:
۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۲
مدیرعامل فولاد هرمزگان در پیامی از روز قدس گفت.

رهبر معظم انقلاب فرمودند مسئله‌ فلسطین، مسئله‌ اوّل دنیاى اسلام است

به گزارش بورس نیوز، روز قدس روز وحدت مسلمانان است و همه مسلمانان جهان این موضوع را تکلیف خود می‌دانند و در جهت حمایت از مردم مظلوم فلسطین مجاهدت می‌کنند. سال‌ها از جنایات رژیم غاصب صهیونیستی می‌گذرد و این درحالی است که کشور‌های اروپایی و‌غربی چشم خود را بسته اند و هیچ واکنشی به این جنایات نشان نمی‌دهند. اما خداوند وعده پیروزی را داده است و انشاالله با عنایت خداوند متعال و رهنمود‌های مقام معظم رهبری این جنگ با پیروزی مردم فلسطین به پایان خواهد رسید.

ما جامعه کارگری فولاد هرمزگان در روز قدس با آرمان‌های امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری (مد ظله) تجدید پیمان می‌کنیم و بار دیگر با حمایت از مردم فلسطین انزجار‌خود را از جنایات رژیم صهیونیستی نشان خواهیم داد و شعار مرگ‌بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا را با صدای بلند فریاد خواهیم زد.

عطاالله معروفخانی
مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: