کد خبر : ۲۵۷۸۵۷
در پیش بینی امروز بازار سرمایه مطرح شد:
۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۵
امروز و در نهایت روز چهارشنبه بورس در روند افزایشی قرار خواهد گرفت. البته بازار در حال حاضر نزدیک به مقاومت بوده و به اصطلاح رشد شارپی را به همراه دارد. به خصوص در رابطه با سهم‌های کوچک به نظر می‌رسد شاخص هم وزن تقریبا در نزدیکی مقاومت قرار گرفته است.

افزایش تدریجی عرضه‌ها در بازار امروز

محمد حسین کیانی کارشناس بازار سرمایه در گفتگو با بورس نیوز، در خصوص وضعیت امروز بازار اظهار کرد: با توجه به شرایط به نظر می‌رسد بورس امروز در روند مثبتی قرار گیرد که البته در این راستا می‌توان گفت هر چه به پایان وقت نزدیک شویم، عرضه‌ها به تدریج افزایش و بازار شرایط متعادل تری را به خود خواهد دید.


بیشتر بخوانید: سیاست‌گذاران دخالت نکنند


وی در ادامه اضافه کرد: در این راستا می‌توان گفت امروز و در نهایت روز چهارشنبه بورس در روند افزایشی قرار خواهد گرفت. البته بازار در حال حاضر نزدیک به مقاومت بوده و به اصطلاح رشد شارپی را به همراه دارد. به خصوص در رابطه با سهم‌های کوچک به نظر می‌رسد شاخص هم وزن تقریبا در نزدیکی مقاومت قرار گرفته است.

کیانی در پایان خاطرنشان کرد: بنابراین می‌توان دریافت بازار سرمایه اصلاح کوچکی را تجربه کند و باید دید این اصلاح هفته بعد نیز ادامه دارد یا خیر! همچنین از صنایعی که امروز در رده لیدری قرار می‌گیرند، می‌توان گروه‌های خودرویی و احتمالا بانکی‌ها دانست. در این راستا می‌توان اشاره داشت که در صنعت خودرو اخیرا اصلاح‌هایی صورت گرفته و به همین دلیل همچنان جای رشد دارند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سوددهی

سوددهی "زمگسا" از تابستان تا زمستان

شرکت کشاورزی و دامپروری مگسال از برنامه زمانبندی سود به سهامداران خبر داد.

"تنوین" آماده پرداخت سود شد

شرکت تامین سرمایه نوین از پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
صدای زنگ مجمع

صدای زنگ مجمع "دلر" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت داروسازی اکسیر در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۱۶برگزار می‌شود.

"دتولید" در تدارک برگزاری مجمع شد

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت داروسازی تولید دارو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: