بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
پنجشنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۰
درآمد "ذوب" به ۳۱ میلیارد ریال رسید؛

کوره‌های داغ "ذوب" در بخش صادرات

مقدار فروش محصولات ذوب‌آهن نسبت به دوره مشابه سال گذشته ۴۴،۲۱۴ تن رشد کرده و درواقع این شرکت توانسته ۲۸ درصد افزایش را تجربه کند.
کد خبر : ۲۵۷۹۴۲
نویسنده :
مینا علیزاده

رشد ۴۴،۲۱۴ تنی فروش تجمیعی در

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، درآمد ماهانه شرکت ذوب‌آهن اصفهان در گزارش فعالیت منتهی به فروردین‌ماه ۱۴۰۱ از فروش محصولات خود مبلغی را بالغ‌بر ۳۰،۶۹۰ میلیارد ریال ارائه داد.

همچنین درآمد تجمیعی این شرکت به همین میزان اعلام‌شده، چراکه "ذوب" در اولین ماه از سال مالی خود قرار گرفت.

رشد ۴۴،۲۱۴ تنی فروش تجمیعی در

درآمدی که "ذوب" در فروردین‌ماه به ثبت رساند مربوط به فروش محصولات در بازار‌های داخلی و صادراتی بود که بیشترین درآمد شناسایی‌شده آن متعلق به بازار داخلی با ۱۵،۸۰۵ میلیارد ریال بود. همچنین درآمد شناسایی‌شده از فروش محصولات در بازار صادراتی نیز ۱۴,۸۸۴ میلیارد ریال شناسایی شد.

درآمد ماهانه ذوب‌آهن اصفهان

بر اساس این گزارش توسط گروه تحقیق بورس نیوز، درآمدی که شرکت ذوب‌آهن اصفهان در فروردین سال ۱۴۰۱ از فروش محصولات شناسایی کرد در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته شاهد افزایش درآمد ۳۳ درصدی بود.

رشد ۴۴،۲۱۴ تنی فروش تجمیعی در

طبق گزارش صورت گرفته، بیشترین درآمد اعلام‌شده از سوی این شرکت فولادی در فروردین‌ماه مربوط به «شمش کالایی» در بازار صادراتی بود و درآمدزایی که از فروش این محصول صورت گرفت، برابر با ۸،۷۶۷ میلیارد ریال شناسایی شد. نرخ فروش این محصول نیز ۱۴ میلیون و ۸۰۰ هزارتومان درازای هر تن به ثبت رسیده است.

میزان فروش محصولات "ذوب" تا فروردین ۱۴۰۱

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، مقدار فروش محصولات ذوب‌آهن اصفهان ۲۰۲،۴۲۷ تن اعلام شد که ۱۰۲،۸۹۱ تن از محصولات در بازار صادراتی و سایر آن به مقدار ۹۹،۵۳۶ تن نیز در بازار داخلی به فروش رسید.

رشد ۴۴،۲۱۴ تنی فروش تجمیعی در

در این راستا مقدار فروش محصولات ذوب‌آهن نسبت به دوره مشابه سال گذشته ۴۴،۲۱۴ تن رشد کرده و درواقع این شرکت توانسته ۲۸ درصد افزایش را تجربه کند. درنهایت می‌توان گفت این روند افزایشی می‌تواند نتایج خوبی را برای سهامداران شرکت به‌خصوص در برگزاری مجامع داشته باشد.

همچنین بیشترین مقدار فروش "ذوب" به «شمش کالایی» با ۵۹،۲۳۸ تن در بازار صادراتی تعلق گرفت که نسبت به فروردین سال گذشته شاهد ۲۱ درصد افزایش فروش بود. در رتبه بعدی پرفروش‌ترین‌های این شرکت «تیرآهن (داخلی)» با ۴۶،۳۵۳ تن قرارگرفته که در داخل کشور به ازای هر تن ۱۴ میلیون و ۴۰۲ هزارتومان به فروش رفته است.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.