کد خبر : ۲۵۸۰۷۲
۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۸
شرکت نفت ایرانول با فروش صادراتی ۳۴۸ میلیارد تومانی در فروردین ۱۴۰۱ به یک رکورد موفق رسید، این میزان در فرودین سال ۱۴۰۰ حدود ۶۰ میلیارد تومان بوده که نشان دهنده رشدی ۴۷۸ درصدی نسبت به سال گذشته است.


شرکت نفت ایرانول یکی از اصلی‌ترین تولیدکنندگان روانکار در کشور است که علاوه بر تامین بخشی از نیاز داخل، صادرات را نیز در دستور کار خود دارد.
با توجه به اطلاعات سایت کودال در مجموع فروش این شرکت چه در بخش داخلی و چه صادراتی از ۳۸۴ میلیارد تومان در فروردین سال قبل به ۷۹۸ میلیارد تومان در فروردین امسال رسیده که از رشدی ۱۰۸ درصدی در این زمینه حکایت دارد.
تولید این شرکت در فرودین سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۲۳ درصد رشد بیشتر را نشان می‌دهد و از ۳۷ هزار متر مکعب در سال ۱۴۰۰ به تولید ۴۶ هزار متر مکعب در سال جدید رسیده است.
این در شرایطی است که معمولا تولید در فرودین ماه هر سال نسبت به سایر ماه‌های سال پایین‌تر است، اما ایرانول توانسته در دوره مدیریت جدید، تولید خود را تا ۲۳ درصد افزایش دهد.
از ۴۶ هزار متر مکعب تولید ایرانول، بیش از ۱۷ هزار متر مکعب صرف صادرات شده که از سهمی ۳۷ درصدی حکایت دارد.

افزایش چشمگیر فروش صادراتی نفت ایرانول در فروردین ۱۴۰۱
اگرچه تنها ۳۷ درصد از تولیدات ایرانول صادر شده، اما بیش از ۴۳ درصد از درآمد ایرانول از صادرات بوده است و این در شرایطی است که سهم صادرات از درآمد این شرکت در فرودین سال قبل ۱۵ درصد و در مجموع سال ۱۴۰۰ چیزی حدود ۲۴ درصد برآورد می‌شود.
این اعداد نشان می‌دهد ایرانول علاوه بر افزایش تولید، به بازاریابی هدفمند و همچنین ارزآوری به کشور نیز اهتمام جدی داشته است.

برچسب ها: شرانول
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
در مجمع

در مجمع "غپینو" ۹۰ ریال سود تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت صنعتی مینو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: