کد خبر : ۲۵۸۰۸۴
کسب درآمد ۶۱۳ میلیارد ریالی این شرکت در فروردین‌ماه:
۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۵
درآمد شرکت در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته خود توانسته رشد ۱۸ درصدی را به همراه داشته باشد، به‌گونه‌ای که از درآمد ماهانه ۵۱۹ میلیارد ریال به ۶۱۳ میلیارد ریال رسیده است.

افزایش ۱۸ درصدی درآمد تجمیعی

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، مجموع درآمد ماهانه شرکت تأمین سرمایه امین در گزارش فعالیت فروردین‌ماه برابر با ۶۱۳ میلیارد ریال شناسایی شد. همچنین درآمد ارائه‌شده از این شرکت طی یک سال اخیر به مبلغی بالغ‌بر ۶،۱۹۷ میلیارد ریال به ثبت رسیده است.


بیشتر بخوانید: بازارگردانی "امین" از اوراق اجاره "وصندوق"


درآمد‌های تأمین سرمایه امین تا فروردین‌ماه ۱۴۰۱

بر پایه این گزارش، درآمد شرکت در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته خود توانسته رشد ۱۸ درصدی را به همراه داشته باشد، به‌گونه‌ای که از درآمد ماهانه ۵۱۹ میلیارد ریال به ۶۱۳ میلیارد ریال رسیده است.

همچنین متوسط درآمد شناسایی‌شده در این شرکت طی ۵ ماهه منتهی به فروردین ۱۴۰۱ بالغ‌بر ۱،۲۳۹ میلیارد ریال بوده و جمع درآمد شناسایی‌شده در این بازه زمانی ۶,۱۹۷ میلیارد ریال اعلام شد.

افزایش ۱۸ درصدی درآمد تجمیعی

از طرفی بیشترین درآمد شرکت در فروردین سال ۱۴۰۱، مربوط به بخش «خدمات بازارگردانی اوراق» با حدود ۴۵۲ میلیارد ریال اعلام شده که توانست نسبت به ماه گذشته افزایش ۵۰ درصدی را تجربه کند. همچنین با توجه به صورت مالی منتشرشده، این بخش در مقایسه با سال گذشته درروند صعودی ۸۱ درصدی قرارگرفته است.

طبق گزارش منتشرشده در کدال، پس از «خدمات بازارگردانی اوراق» بیشترین درآمد شناسایی‌شده این شرکت به بخش «سود سرمایه‌گذاری در اوراق» با ۷۸ میلیارد ریال تعلق گرفت.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سهامداران

سهامداران "زگلدشت" آماده باشند

شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
اقدام به افزایش سرمایه

اقدام به افزایش سرمایه "ثمسکن" در مجمع

مجمع عمومی فوق العاده شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۸برگزار خواهد شد.
سهامداران

سهامداران "فباهنر" با هم دیدار می کنند

مجمع عمومی عادی شرکت صنایع مس شهید باهنر در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: