کد خبر : ۲۵۸۰۹۸
۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۷
بیت کوین پس از فروش گسترده‌تر سهام در ایالات متحده طی هفته گذشته که باعث شد در بازار رمزارز‌ها بیت کوین تقریباً ۱۰ درصد سقوط کند، به افت خود ادامه داد.

قیمت بیت کوین+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، در ادامه ریزش‌های روز جمعه، بیت کوین طی آخر هفته تا زیر ۳۴ هزار دلار افت کرد.بیت کوین پس از فروش گسترده‌تر سهام در ایالات متحده طی هفته گذشته که باعث شد در بازار رمزارز‌ها بیت کوین تقریباً ۱۰ درصد سقوط کند، به افت خود ادامه داد.

بر اساس داده‌های کوین متریک، بیت‌کوین، بزرگ‌ترین رمزارز جهان از نظر ارزش بازار، اواخر یکشنبه با نزدیک ۳ درصد کاهش به ۳۳۴۳۸.۰۳ دلار رسید.

هم اکنون این رمزارز، ۵۰ درصد از قیمت اوج خود معادل ۶۷۸۰۲.۳۰ دلار در ماه نوامبر ۲۰۲۱ کاهش یافته است. این کاهش پس از آن بود که شاخص صنعتی داوجونز بیش از ۱۰۰۰ واحد در روز پنجشنبه از دست داد و نزدک ۵ درصد سقوط کرد. این ضرر‌ها بدترین افت یک روزه از سال ۲۰۲۰ را رقم زدند. داوجونز و نزدک دوباره در روز جمعه افت کردند. روز چهارشنبه فدرال رزرو در واکنش به فشار‌های تورمی، نرخ بهره خود را نیم درصد افزایش داد.

پس از اینکه جروم پاول، رئیس فدرال رزرو گفت که افزایش نرخ بهره معادل ۷۵ واحد پایه در نظر گرفته نشده، بازار سهام افزایش یافت. طبق داده‌های سایت CoinGecko.com، ارزش بازار جهانی رمزارز‌ها در روز یکشنبه ۱.۶۸ تریلیون دلار و حجم معاملات رمزارز‌ها در روز گذشته ۱۱۹ میلیارد دلار بود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سوددهی

سوددهی "زمگسا" از تابستان تا زمستان

شرکت کشاورزی و دامپروری مگسال از برنامه زمانبندی سود به سهامداران خبر داد.

"تنوین" آماده پرداخت سود شد

شرکت تامین سرمایه نوین از پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
صدای زنگ مجمع

صدای زنگ مجمع "دلر" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت داروسازی اکسیر در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۱۶برگزار می‌شود.

"دتولید" در تدارک برگزاری مجمع شد

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت داروسازی تولید دارو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: