کد خبر : ۲۵۸۱۱۳
درآمد ماهانه این شرکت افزایش یافت:
۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۱
درآمد "کچاد" در فروردین‌ماه از فروش محصولات در بازار‌های داخلی و صادراتی به‌دست‌آمده که بیشترین درآمد به ثبت رسیده مربوط به بازار داخلی با ۳۵،۳۳۲ میلیارد ریال است.

درآمد

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در گزارش فروردین‌ماه ۱۴۰۱ مجموع درآمد خود را که از فروش محصولات شناسایی کرد، مبلغی بالغ‌بر ۳۹،۰۶۰ میلیارد ریال بود که البته درآمد تجمیعی این شرکت نیز برابر با همین مقدار اعلام‌شده است.

درآمد

درآمد "کچاد" در فروردین‌ماه از فروش محصولات در بازار‌های داخلی و صادراتی به‌دست‌آمده که بیشترین درآمد به ثبت رسیده مربوط به بازار داخلی با ۳۵،۳۳۲ میلیارد ریال است. همچنین سایر درآمد‌های شرکت از طریق بازار صادراتی با ۳،۷۲۷ میلیارد ریال شناسایی شد.


بیشتر بخوانید: "کچاد" ماهانه ۲۶۰ میلیارد تومان را از دست می‌دهد


درآمد ماهانه "کچاد" تا فروردین‌ماه ۱۴۰۱

بر پایه این گزارش، درآمد شناسایی‌شده شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در مقایسه با اسفند ۱۴۰۰ رشد کمتر از یک‌درصدی را به همراه داشته است. از طرفی با توجه به نمودار زیر می‌توان دریافت که این شرکت توانسته سال جدید را با روند خوبی آغاز کند که درواقع می‌تواند گزینه مناسبی برای سبد پرتفوی سرمایه‌گذاران باشد.

شرکت معدنی و چادرملو در ابتدای سال مالی منتهی به اسفندماه سال ۱۴۰۱ توانست درآمد خود را با رشد ۵۳ درصدی در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته به ثبت برساند.

درآمد

همان‌طور که گفته شد، بیشترین درآمد‌های "کچاد" در فروردین‌ماه از فروش محصولات در داخل کشور شناسایی شد که در این راستا درآمدزاترین محصول به «کنسانتره آهن (خشک)» با ۱۵،۷۸۶ میلیارد ریال تعلق گرفت.

البته نرخ فروش این محصول حدود ۲ میلیون و ۸۰۰ هزارتومان اعلام شد که با توجه به این گزارش می‌توان دریافت این نرخ نسبت به اسفندماه حدود ۲ درصد ارزان‌تر ارائه‌شده است.

طبق گزارش منتشرشده در کدال، میزان درآمدی که این شرکت معدنی از فروش محصولات در بازار صادراتی اعلام کرده، برابر با ۳،۷۲۷ میلیارد ریال بود. ضمن اینکه درآمد "کچاد" در این بخش فقط از طریق فروش «فولاد» با ۳،۷۲۷ میلیارد ریال به‌دست‌آمده است. همچنین لازم به ذکر بوده مقدار ۳۰۲۱۹ تن شمش در بندر آماده حمل بوده که بعد از اتمام فرآیند فروش، صورتحساب در اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ به ثبت خواهد رسید.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سوددهی

سوددهی "زمگسا" از تابستان تا زمستان

شرکت کشاورزی و دامپروری مگسال از برنامه زمانبندی سود به سهامداران خبر داد.

"تنوین" آماده پرداخت سود شد

شرکت تامین سرمایه نوین از پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
صدای زنگ مجمع

صدای زنگ مجمع "دلر" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت داروسازی اکسیر در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۱۶برگزار می‌شود.

"دتولید" در تدارک برگزاری مجمع شد

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت داروسازی تولید دارو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: