کد خبر : ۲۵۸۱۵۵
این شرکت ۱۷۷ میلیارد ریال درآمد ماهانه ثبت کرد:
۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۳
شرکت در انتهای فروردین‌ماه چندین شرکت با بهای تمام‌شده ۱۲۶,۳۵۴ میلیارد ریال در پرتفوی بورسی خود داشته که با رشد ۱,۱۶۶ درصد به مبلغ ۱,۶۰۰,۸۱۰ میلیارد ریال رسیده است.

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات در گزارش فعالیت فروردین‌ماه ۱۴۰۱ مجموع سرمایه‌گذاری‌های خود در شرکت‌های «بورسی» و «غیر بورسی» را مبلغی بالغ ۱۷۷،۰۸۹ میلیارد ریال شناسایی کرد که این مبلغ نسبت به ماه گذشته افزایش ۲ درصدی را به همراه داشت.

بر اساس گزارش صورت گرفته، عمده‌ترین سرمایه‌گذاری‌های شرکت "ومعادن" در فروردین ۱۴۰۱ متعلق به شرکت‌های بورسی بود که بهای تمام‌شده آن مبلغ ۱۲۶،۳۵۴ میلیارد ریال شناسایی شد. همچنین بیشترین بهای تمام‌شده سرمایه‌گذاری در شرکت‌های بورسی در اختیار «استخراج کانه‌های فلزی» با ۱۰۲،۲۰۲ میلیارد ریال بود که نسبت به ماه گذشته با یک درصد رشد همراه بود.


بیشتر بخوانید: صدور مجوز افزایش سرمایه "ومعادن" از سوی سازمان بورس


جایگاه بعدی را نیز بخش «فلزات اساسی» توانست با مبلغی بالغ‌بر ۱۸،۴۹۵ میلیارد ریال در شرکت‌های بورسی به نام خود ثبت کند.

طبق این گزارش توسط گروه تحقیق بورس نیوز، سرمایه‌گذاری "ومعادن" در شرکت‌های «غیربورسی» نسبت به ماه گذشته ۸ درصد افزایش یافت. از سوی دیگر، بیشترین سرمایه‌گذاری در شرکت‌های خارج از بورس نیز متعلق به بخش «استخراج کانه‌های فلزی» با ۲۲،۸۶۲ میلیارد ریال بود. لازم به ذکر بوده درآمد این بخش نسبت به اسفندماه تغییری پیدا نکرده است.

بر پایه این گزارش، شرکت در انتهای فروردین‌ماه چندین شرکت با بهای تمام‌شده ۱۲۶,۳۵۴ میلیارد ریال در پرتفوی بورسی خود داشته که با رشد ۱,۱۶۶ درصد به مبلغ ۱,۶۰۰,۸۱۰ میلیارد ریال رسیده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: