سه‌شنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۳
این شرکت ۱۷۷ میلیارد ریال درآمد ماهانه ثبت کرد:

"ومعادن" در مسیر رشد

شرکت در انتهای فروردین‌ماه چندین شرکت با بهای تمام‌شده ۱۲۶,۳۵۴ میلیارد ریال در پرتفوی بورسی خود داشته که با رشد ۱,۱۶۶ درصد به مبلغ ۱,۶۰۰,۸۱۰ میلیارد ریال رسیده است.
کد خبر : ۲۵۸۱۵۵

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات در گزارش فعالیت فروردین‌ماه ۱۴۰۱ مجموع سرمایه‌گذاری‌های خود در شرکت‌های «بورسی» و «غیر بورسی» را مبلغی بالغ ۱۷۷،۰۸۹ میلیارد ریال شناسایی کرد که این مبلغ نسبت به ماه گذشته افزایش ۲ درصدی را به همراه داشت.

بر اساس گزارش صورت گرفته، عمده‌ترین سرمایه‌گذاری‌های شرکت "ومعادن" در فروردین ۱۴۰۱ متعلق به شرکت‌های بورسی بود که بهای تمام‌شده آن مبلغ ۱۲۶،۳۵۴ میلیارد ریال شناسایی شد. همچنین بیشترین بهای تمام‌شده سرمایه‌گذاری در شرکت‌های بورسی در اختیار «استخراج کانه‌های فلزی» با ۱۰۲،۲۰۲ میلیارد ریال بود که نسبت به ماه گذشته با یک درصد رشد همراه بود.


بیشتر بخوانید: صدور مجوز افزایش سرمایه "ومعادن" از سوی سازمان بورس


جایگاه بعدی را نیز بخش «فلزات اساسی» توانست با مبلغی بالغ‌بر ۱۸،۴۹۵ میلیارد ریال در شرکت‌های بورسی به نام خود ثبت کند.

طبق این گزارش توسط گروه تحقیق بورس نیوز، سرمایه‌گذاری "ومعادن" در شرکت‌های «غیربورسی» نسبت به ماه گذشته ۸ درصد افزایش یافت. از سوی دیگر، بیشترین سرمایه‌گذاری در شرکت‌های خارج از بورس نیز متعلق به بخش «استخراج کانه‌های فلزی» با ۲۲،۸۶۲ میلیارد ریال بود. لازم به ذکر بوده درآمد این بخش نسبت به اسفندماه تغییری پیدا نکرده است.

بر پایه این گزارش، شرکت در انتهای فروردین‌ماه چندین شرکت با بهای تمام‌شده ۱۲۶,۳۵۴ میلیارد ریال در پرتفوی بورسی خود داشته که با رشد ۱,۱۶۶ درصد به مبلغ ۱,۶۰۰,۸۱۰ میلیارد ریال رسیده است.

اشتراک گذاری :
اخبار مرتبط
صدور مجوز افزایش سرمایه
شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات؛

صدور مجوز افزایش سرمایه "ومعادن" از سوی سازمان بورس

موفقیت تجلی راهگشای کنترل نقدینگی در کشور است
مدیرعامل "ومعادن" در حاشیه بازدید از "تجلی":

موفقیت تجلی راهگشای کنترل نقدینگی در کشور است

روند صعودی ارزش بازار
با رشد ۹ درصدی رخ داد؛

روند صعودی ارزش بازار "ومعادن"

ارسال نظر