کد خبر : ۲۵۸۴۷۵
سرپرست شرکت سیمان فارس و خوزستان:
۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۶
در مجموعه شرکت سیمان تامین همه شرکت‌ها به جز سیمان زنجان در بورس هستند که با شرکت صباتامین صحبت کردیم تا اقدامات پذیرش شرکت سیمان زنجان در فرابورس صورت پذیرد.

اقدامات پذیرش سیمان زنجان در فرابورس انجام می شود

سرپرست شرکت سیمان فارس و خوزستان در گفتگو با بورس نیوز اظهار کرد: تقریبا ۱۳ درصد از سهم "سابیک" به صندوق بازارگردان تخصیص پیدا کرد و قرار شد ۲۰ درصد از منابع حاصل از عرضه اولیه برای حمایت سهم در اختیار صندوق بازارگردان باشد. امیدواریم که خریداران رضایت داشته باشند که اتفاق خوبی برای سیمان آبیک رخ می‌دهد.

وی افزود: در مجموعه شرکت سیمان تامین همه شرکت‌ها به جز سیمان زنجان در بورس هستند که با شرکت صباتامین صحبت کردیم تا اقدامات پذیرش شرکت سیمان زنجان در فرابورس صورت پذیرد.

سرپرست شرکت سیمان فارس و خوزستان ادامه داد: در دو، سه سال گذشته در صنعت سیمان اتفاقات خوبی رخ داد. آخرین اقدام موثری که در جهت پیشرفت کل صنعت سیمان بود، پذیرش این محصول در بورس کالا بود. در حال حاضر همه شرکت‌های سیمانی کلیه تولیدات داخلی خود را از طریق بورس کالا عرضه می‌کنند. قرار است صادرات سیمان نیز از طریق رینگ صادراتی صورت گیرد. تمام محصولات صنعت سیمان به صورت شفاف و نفد در بورس عرضه می‌شود و این به پیشرفت صنعت کمک می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: در سال ۱۴۰۰ اتفاقاتی در رابطه با افزایش هزینه‌های گاز، حمل و ... رخ داد که قیمت تمام شده سیمان به صورت چشمگیری افزایش پیدا کرد. درخواست داریم که بورس کالا این هزینه‌ها را بررسی کند و در جهت اینکه صنعت سیمان از این روند بهره‌مند شود این موضوع را در دستور بررسی قرار دهد.

شهریاری گفت: برای همه سهامداران آرزوی سلامتی و موفقیت دارم. شرکت سیمان آبیک که بزرگترین شرکت سیمان در خاورمیانه است با عرضه اولیه امروز تاثیرات خود را در ان‌ای وی شرکت سیمان فارس و خوزستان نیز داشته باشد و سهامداران سفارس نیز از این افزایش بهره‌مند شوند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: