کد خبر : ۲۵۸۵۶۶
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی:
۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۵
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان وظیفه دارند مردم را وارد حوزه سرمایه‌گذاری کرده و از توان داخلی به منظور رونق اقتصادی و تولید بیشتر استفاده کنند.

مسئولان مردم را وارد حوزه سرمایه‌گذاری کنند

به گزارش بورس نیوز، رحمت اله فیروزی پوربادی، عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی به نظر می‌رسد برای رونق و تحول در بازار سرمایه باید ضمن تقویت وضعیت اقتصادی کشور، مردم را برای سرمایه‌گذاری در آن تشویق کرد.وی با بیان اینکه سرمایه‌گذاری مردم در بازار سرمایه به رونق تولید در کشور کمک قابل توجهی می‌کند، افزود: برای مشارکت و سرمایه‌گذاری مردم در بازار سرمایه، باید ضمن ایجاد امنیت، بستر‌های مورد نیاز برای سرمایه گذاران فراهم شود تا سهامداران بدون نگرانی و به دور از هرگونه مانع، وارد بازار شده و سرمایه‌های خود را در این حوزه سرمایه‌گذاری کنند.

این نماینده مجلس یازدهم افزود: با بسترسازی مناسب برای سرمایه‌های مردم، علاقمندان به حوزه کار اقتصادی و سرمایه‌گذاری می‌توانند با آسودگی بیشتر فعالیت خود را در بازار سرمایه انجام دهند.

وی ادامه داد: همواره باید به داشته‌های کشور اعتماد کرده و آن‌ها را درحوزه‌ای، چون حوزه بازار سرمایه جذب کرد تا صرف رونق و گسترش تولید شود و همچنین باید از محدودیت‌ها، مانع تراشی‌ها و موانع بیهوده برای سرمایه‌گذاری جلوگیری کرد تا بتوان با رونق اقتصادی و تعاملات اقتصادی خوب باعث افزایش سرمایه و تولید در کشور شده و اشتغال را در کشور گسترش داد.

نماینده مردم نطنز، بادرود و قمصر در خانه ملت عنوان کرد: با تحقق شعار اقتصاد مقاومتی بسیاری از مشکلات حوزه اقتصادی مرتفع می‌شود. بنابراین، برای تحقق اقتصاد مقاومتی باید پایه‌های اقتصادی کشور تقویت شده و به سمت تولید کالا‌های صادرات محور حرکت کرد.

فیروزی پوربادی گفت: مسئولان وظیفه دارند مردم را وارد حوزه سرمایه‌گذاری کرده و از توان داخلی به منظور رونق اقتصادی و تولید بیشتر استفاده کنند.

ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۶:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۳۰
به خدا قسم سپرده بانکی بهترین سرمایه گزاری است
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۶
چشم ما سال 99 را هنوز فراموش نکردیم
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: