کد خبر : ۲۵۸۷۵۵
طبق گزارش منتشرشده از سوی پتروشیمی پارس:
۰۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۴
بیشترین درآمدی که در اردیبهشت‌ماه از فروش محصولات شناسایی شد، مربوط به محصول «پروپان» بود که حدوداً یک هزار و ۸۲۳ میلیارد تومان درآمدزایی برای شرکت را به همراه داشت.

«پروپان» درآمدزاترین محصول

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت پتروشیمی پارس در گزارش فعالیت اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ مجموع درآمد‌های شناسایی‌شده خود را حدوداً ۵ هزار و ۸۹۱ میلیارد تومان به همراه داشته که تمامی آن در بازار داخلی به ثبت رسیده است.

«پروپان» درآمدزاترین محصول

طبق گزارش صورت گرفته، درآمد‌های حاصل‌شده این شرکت پتروشیمی از ابتدای سال مالی تا پایان اردیبهشت‌ماه نیز مبلغی بالغ‌بر ۱۱ هزار میلیارد تومان بود و همچنین میزان سرمایه اعلام‌شده "پارس" تقریباً برابر با ۴۸ همت بوده است.


بیشتر بخوانید: "پارس" فعالیت فروردین ماه را گزارش داد


میزان درآمد‌های شناسایی‌شده پتروشیمی پارس

بر پایه این گزارش، درآمد ماهانه‌‎ای که شرکت "پارس" در اردیبهشت‌ماه سال ۱۴۰۱ از خود بر جای گذاشت با درآمدی که در فروردین‌ماه شناسایی شد رشد ۶ درصدی را به ثبت رساند. همچنین میزان درآمدی که این پتروشیمی توانسته از ابتدای سال مالی تاکنون به ثبت برساند افزایش ۸۰ درصدی را تجربه کرده است. این روند افزایشی در پتروشیمی پارس به طور واضح در نمودار زیر قابل مشاهده است.

«پروپان» درآمدزاترین محصول

طبق گزارش بورس نیوز، بیشترین درآمدی که در اردیبهشت‌ماه از فروش محصولات شناسایی شد، مربوط به محصول «پروپان» بود که حدوداً یک هزار و ۸۲۳ میلیارد تومان درآمدزایی برای شرکت را به همراه داشت. این محصول توانسته نسبت به ماه گذشته در رشد حدوداً ۱۵ درصدی قرار بگیرد و همچنین در مقایسه با سال گذشته نیز افزایش قابل‌توجه ۲۴۵ درصدی را تجربه کرده است.

همچنین بر اساس گزارش منتشرشده در کدال، نرخ فروش «پروپان» درازای هر تن تقریباً ۲۰ میلیون و ۸۴۳ هزارتومان گزارش‌شده که نسبت به دوره مشابه سال گذشته ۱۰۸ درصد افزایش نرخ را به ثبت رسانده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: