در راستای تعاملات منطقه‌ای انجام شد؛
۰۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۵
در راستای تداوم افزایش تعاملات منطقه‌ای فولاد هرمزگان با سازمان‌ها و ادارات ذینفع خود، با حضور مدیرعامل فولاد هرمزگان و مدیرکل گمرکات استان هرمزگان مشکلات رویه‌های گمرکی حوزه صادرات و ترانزیت بررسی شد.

دیدار مدیرعامل و معاونین فولاد هرمزگان با مدیرکل گمرکات استان هرمزگان

به گزارش بورس نیوز، در این دیدار عطااله معروفخانی، مدیر عامل شرکت فولاد هرمزگان ضمن تقدیر از همکاری‌های گمرکات استان در کاهش موانع، تعاملات بیشتر با گمرک را خواستار شد.وی با اشاره به اینکه نیمی از فعالیت‌های گمرکی کشور در استان هرمزگان انجام می‌پذیرد، نقش گمرکات استان هرمزگان در تولید را کلیدی خواند و گفت: همکاری و تعامل فولاد هرمزگان و گمرکات استان می‌تواند باعث افزایش تولید و اشتغال آفرینی در استان هرمزگان شود.

معروفخانی در ادامه تاکید کرد: فولاد هرمزگان به دنبال دریافت تسهیلات جدید از گمرکات استان و تعاملات بیشتر است.

مدیرعامل فولاد هرمزگان در این دیدار پیشنهاد صادرات و ترانزیت داخلی بین گمرک شهید رجایی و گمرک منطقه ویژه صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس را مطرح کرد.

سعیدی مدیرکل گمرک شهید رجایی و سرپرست گمرکات استان هرمزگان نیز گفت: نگاه ما به حوزه تولید و صنعت فراتر از یک سخن است و اجازه نخواهیم داد بخشنامه‌های خلق الساعه در تولید خلاء ایجاد کند.

وی با تاکید بر منویات مقام معظم رهبری در خصوص تولید و اشتغال آفرینی اذعان کرد: حوزه صنعت مهمترین زمینه برای سرمایه گذاری، تولید و ایجاد اشتغال است، لذا ما تمام سعی خود را خواهیم داشت تا در بخش اجرایی هر آنچه در توانمان است با ارائه تسهیلات، به ویژه خدمات شبانه روزی و ۲۴ ساعته، ارزیابی کالا در محل کارخانه، قبول ضمانتنامه‌ها به مدت یکسال برای شرکت‌های تولیدی و ...، معضلات و مشکلات به وجود آمده در حوزه صنعت را رفع کنیم.

وی با تاکید بر اینکه نگاه گمرک به صنعت و تولید نگاهی مثبت و بیشتر از یک سخن است گفت: اجازه نخواهیم داد بخشنامه‌های خلق الساعه در تولید و اشتغال آفرینی خلاء ایجاد کند.

سعیدی همچنین دستور بررسی پیشنهادات مطروحه در خصوص تسهیل فرایند‌های صادرات و ترانزیت را صادر کرد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: