کد خبر : ۲۵۸۷۷۲
رشد فروش ماهانه الکیل بنزن خطی در بازار داخلی؛
۰۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۲
عنوان پرفروش‌ترین محصول "شیران" را در بازار داخلی الکیل بنزن خطی به خود اختصاص داد و ۴ هزار و ۸۵۰ تن از این محصول به فروش رسید، این محصول نسبت به ماه گذشته با افزایش فروش نزدیک به ۱۸ درصدی مواجه بوده است.

رکورد درآمدی شیران در اردیبهشت‌ماه+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شرکت سرمایه‌گذاری صنایع شیمیایی ایران در گزارش فعالیت ماهانه خود در پایان اردیبهشت‌ماه به درآمد عملیاتی ۷۳۴ میلیارد تومانی دست‌یافت، مجموع درآمد تجمیعی این شرکت تاکنون مبلغی برابر با ۲ هزار و ۴۵۲ میلیارد تومان شناسایی شد.

درآمد‌های سرمایه‌گذاری صنایع شیمیایی ایران تاکنون از فروش محصولات در بازار داخلی و خارجی به‌دست‌آمده، درآمدی که در بازار صادراتی از فروش محصولات حاصل شد ۵۱ درصد از درآمد ماهانه اردیبهشت‌ماه را در برگرفته است.

درآمد ماهانه سرمایه‌گذاری صنایع شیمیایی ایران

بر اساس این گزارش، میزان درآمد ماهانه‌ای که شیران در اردیبهشت‌ماه سال ۱۴۰۱ از خود به ثبت رساند با رشد ۴۴ درصدی روبه‌رو بود و این افزایش عمدتاً در بازار داخلی قابل‌مشاهده است، لازم به ذکر است که درآمد تجمیعی این شرکت در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۱۱ درصد افزایش را تجربه کرده است.

روند درآمد ماهانه شیران+بورس نیوز

درآمدزاترین محصول شیران در اردیبهشت‌ماه مربوط به محصول «الکیل بنزن خطی (صادراتی)» بود که طی این دوره ۲۳۰ میلیارد تومان از فروش این محصول درآمد کسب شد، نرخ فروش این محصول نیز ۴۲ میلیون تومان در ازای هر تن به ثبت رسید، همچنین در بازار داخلی نیز «الکیل بنزن خطی» با کسب درآمد ۲۱۵ میلیارد تومان جایگاه بعدی درآمدزاترین محصول را به خود اختصاص داد.

مقدار فروش محصولات شیران

بر پایه این گزارش، شرکت سرمایه‌‎گذاری صنایع شیمیایی ایران در اردیبهشت‌ماه موفق به فروش ۲۰ هزار و ۶۷۹ تن محصول شد، بیشترین مقدار فروش محصول طی این دوره در اختیار بازار صادراتی بود که ۱۰ هزار و ۴۹۱ تن از محصولات این شرکت به فروش رسید.

فروش ماهانه شیران+بورس نیوز

فروش داخلی شیران در اردیبهشت‌ماه سال ۱۴۰۱ با افزایش ۱۲۹ درصدی روبه‌رو بوده، لازم به ذکر است که در این بازار عنوان پرفروش‌ترین محصول را الکیل بنزن خطی را به خود اختصاص داد و ۴ هزار و ۸۵۰ تن از این محصول به فروش رسید، این محصول نسبت به ماه گذشته با افزایش فروش نزدیک به ۱۸ درصدی مواجه بوده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: