کد خبر : ۲۵۸۷۷۹
طبق گزارش ماهانه شرکت فولاد اصفهان:
۰۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۲
میزان درآمدی که این شرکت فولادی توانست به ثبت برساند، نسبت به ماه گذشته ۴۴ درصد افزایش درآمد را شاهد بوده به‌گونه‌ای که از حدود ۱۲ هزار میلیارد تومان درآمد ماهانه در فروردین‌ماه به ۱۷ هزار و ۳۶۱ میلیارد تومان در سال ۱۴۰۱ را تجربه کرد.

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت فولاد مبارکه اصفهان در گزارش اردیبهشت سال ۱۴۰۱ مجموع درآمد‌های کسب‌شده از فروش محصولات خود را مبلغی بالغ‌بر ۱۷ هزار و ۳۶۱ میلیارد تومان اعلام کرد. همچنین درآمد تجمیعی این شرکت فولادی از ابتدای سال مالی تاکنون ۲۹۴ هزار و ۲۹۱ میلیارد تومان به ثبت رسیده است.

درآمد‌های این شرکت از فروش محصولات در ۲ بازار داخلی و صادراتی به‌دست‌آمده که در این راستا بیشترین توجه "فولاد" به فروش محصولات در بازار داخلی بود. درواقع می‌توان گفت بخش داخلی ۹۳ درصد از کل درآمد‌ها در این بازار را به نام خود به ثبت رسانده است.


بیشتر بخوانید: هدایت سود فولاد مبارکه به طرح‌های توسعه


میزان درآمد‌های "فولاد" تا اردیبهشت سال ۱۴۰۱

بر پایه این گزارش، میزان درآمدی که این شرکت فولادی توانست به ثبت برساند، نسبت به ماه گذشته ۴۴ درصد افزایش درآمد را شاهد بوده به‌گونه‌ای که از حدود ۱۲ هزار میلیارد تومان درآمد ماهانه در فروردین‌ماه به ۱۷ هزار و ۳۶۱ میلیارد تومان در سال ۱۴۰۱ را تجربه کرد. همچنین "فولاد" در مقایسه با سال گذشته یک‌روند افزایشی ۳۹ درصدی را به همراه داشته است.

همان‌طور که گفته شد عمده‌ترین میزان درآمد "فولاد" از فروش محصولات در بازار داخلی با حدود ۱۶ میلیارد تومان شناسایی‌شده و سایر درآمد‌ها از طریق بازار صادراتی با مبلغ یک هزار و ۲۸۹ میلیارد تومان در کارنامه مالی این شرکت به ثبت رسید. از سوی دیگر، عمده‌ترین درآمد شرکت به «محصولات گرم» با ۹ هزار و ۲۹۵ میلیارد تومان در بازار داخلی تعلق گرفت.

محصولاتی که فولاد مبارکه اصفهان در اردیبهشت‌ماه سال ۱۴۰۱ در بازار خارج از کشور به فروش رساند عبارت است از «محصولات گرم، محصولات پوشش دار و سایر محصولات» که در این بین پرفروش‌ترین محصول فولاد متعلق به سایر محصولات بوده که ۹۶۲ میلیارد تومان درآمدزایی برای این شرکت داشت.
مبالغ دیگری که از فروش محصولات صادراتی به دست آمد برابر با ۲۷۶ میلیارد تومان بایت محصولات گرم و ۴۹ میلیارد تومان جهت محصولات پوشش دار بود.

بر پایه این گزارش لازم به ذکر است که درآمدی که فولاد مبارکه اصفهان در بازار صادراتی شناسایی کرده نسبت به ماه گذشته یک هزار و ۲۱۰ میلیارد تومان افزایش یافته و بیشترین تغییر قابل لمس را محصولات گرم و سایر محصولات داشته است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
در مجمع

در مجمع "غپینو" ۹۰ ریال سود تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت صنعتی مینو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: