کد خبر : ۲۵۸۸۸۸
«کنسانتره آهن (خشک)» پر فروش‌ترین محصول معدنی و صنعتی چادرملو نام گرفت؛
۱۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۶
بیشترین فروش محصولات این شرکت معدنی در اختیار «کنسانتره آهن (خشک)» با ۴۹۹ هزار و ۹۰۵ تن بود که نرخ فروش این محصول ۲ میلیون و ۸۰۲ هزارتومان اعلام شد.

بازار داخلی، پیشرو در فروش ماهانه کچاد+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، مقدار فروش ماهانه محصولات شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در اردیبهشت‌ماه سال جاری برابر با یک میلیون و ۳۷۰ هزار تن اعلام شد که فروش محصولات این شرکت در بازار‌های داخلی و صادراتی بود، مقدار فروش محصولاتی که طی ۲ ماه گذشته به فروش رسید برابر با ۲ میلیون و ۸۲۳ هزار تن بود، همچنین میزان سرمایه ثبت‌شده طی این دوره ۱۱ هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان بود.

بیشترین مقدار فروش ماهانه "کچاد" در اردیبهشت‌ماه سال جاری متعلق به بازار داخل کشور با یک میلیون و ۳۴۰ هزار تن بود و مابقی آن در بازار صادراتی بالغ‌بر ۳۰ هزار تن از محصولات به فروش رسید.


بیشتر بخوانید: رشد ۳۶ درصدی درآمد چادرملو از شمش


مقدار فروش محصولات معدنی و صنعتی چادرملو

بر پایه این گزارش، مقدار فروش محصولات "کچاد" طی ۲ ماه سپری‌‎شده از سال مالی نیز فروش محصولات نسبت به دوره مشابه سال گذشته نیز ۲ درصد کاهش پیدا کرد، این شرکت معدنی درآمدی که از فروش محصولات طی دوره ماهانه به دست آورد را برابر با ۳ هزار و ۵۷۱ میلیارد تومان اعلام کرد و درآمد تجمیعی این شرکت معدنی طی ۲ ماه گذشته بالغ‌بر ۷ هزار و ۴۷۷ میلیارد تومان بود.

فروش ماهانه کچاد+بورس نیوز

بیشترین فروش محصولات این شرکت معدنی در اختیار «کنسانتره آهن (خشک)» با ۴۹۹ هزار و ۹۰۵ تن بود که نرخ فروش این محصول ۲ میلیون و ۸۰۲ هزارتومان اعلام شد، محصول پرفروش دیگر "کچاد" متعلق به «گندله» با ۱۴۵ هزار و ۷۸۹ تن بود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
در مجمع

در مجمع "غپینو" ۹۰ ریال سود تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت صنعتی مینو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: