کد خبر : ۲۵۸۹۱۱
انعقاد قرارداد مهم "ودی"
۱۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۳
بیشترین حق بیمه‌ای که توسط بیمه دی در دومین ماه سپری‌شده از سال مالی صادر شد، همانند چند ماه اخیر، در اختیار بخش «درمان» با مبلغی بالغ‌بر ۴۵۳ میلیارد تومان بود که درواقع دربرگیرنده ۹۴ درصد از کل درآمد ماهیانه است.

ثبت ۹۴ درصد از درآمد

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، خسارتی که بیمه دی در اردیبهشت‌ماه سال جاری به بیمه‌شدگان تحت پوشش خود پرداخت کرد، مبلغی بالغ‌بر ۴۸۱ میلیارد تومان است. همچنین "ودی" طی ۲ ماه گذشته از ابتدای سال مالی تاکنون ۸۱۶ میلیارد تومان خسارت به بیمه‌شدگان پرداخت کرد که این مقدار نسبت به سال گذشته رشد ۸۷ درصدی را تجربه کرده است.


بیشتر بخوانید: آغاز سال مالی "ودی" با رشد قابل توجه در پرداختی‌ها


بر اساس این گزارش، میزان خسارتی که "ودی" در اردیبهشت‌ماه به خسارت دیدگان پرداخت کرد نسبت به ماه گذشته با رشد ۴۴ درصدی مواجه بود. بیشترین حق بیمه‌ای که توسط بیمه دی در دومین ماه سپری‌شده از سال مالی صادر شد، همانند چند ماه اخیر، در اختیار بخش «درمان» با مبلغی بالغ‌بر ۴۵۳ میلیارد تومان بود که درواقع دربرگیرنده ۹۴ درصد از کل درآمد ماهیانه است.

ثبت ۹۴ درصد از درآمد

طبق گزارش منتشرشده در کدال، از ابتدای سال مالی تا انتهای اردیبهشت‌ماه نیز بیشترین درآمد حاصل‌شده از فروش حق بیمه نیز متعلق به رشته بیمه «درمان» با ۶ هزار و ۴۱۵ میلیارد تومان اختصاص یافت. همچنین پس از رشته بیمه «درمان» بیشترین مقدار پرداختی در اختیار «ثالث-اجباری» با مبلغ تقریباً ۴۴ میلیارد تومان قرار گرفت.

بر پایه گزارش صورت گرفته، لازم به ذکر است که بیمه دی از محل فروش حق بیمه ۶ هزار و ۴۹۱ میلیارد تومان درآمدزایی داشته که شاهد افزایش ۷۷۳ درصدی نسبت به ماه گذشته بود. علت اصلی رشد قابل توجه درآمد حق بیمه این شرکت در اردیبهشت‌ماه سال جاری انعقاد قرارداد بیمه درمان تکمیلی بنیاد شهید و امور ایثارگران و اجرای آن از ابتدای اردیبهشت بوده است. البته این قرارداد در سال‌های گذشته در اواسط سال منعقد می‌شد؛ اما در سال جاری در اوایل سال اجرا گردیده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
در مجمع

در مجمع "غپینو" ۹۰ ریال سود تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت صنعتی مینو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: