کد خبر : ۲۵۸۹۱۵
رئیس سازمان خصوصی سازی:
۱۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۶
به جاماندگان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی، سهام عدالت اختصاص پیدا کند.

جاماندگان دو نهاد پوششی سهام عدالت می گیرند

به گزارش بورس نیوز، بر اساس قانون بودجه سال ۱۴۰۱ قرار است، به جاماندگان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی، سهام عدالت اختصاص پیدا کند.در این زمینه حسین قربانزاده، رئیس سازمان خصوصی‌سازی اظهار کرد: در تعامل سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) کسانی که از دریافت سهام عدالت جامانده‌اند، شناسایی می‌شوند و از طرف دولت هم سهام دولت در شرکت‌های مختلف و نوع و کیفیت پرتفوی سهام شناسایی و از منابع دولت برای این منظور اختصاص می‌یابد.

وی افزود: ظرف دو هفته آینده در وزارت اقتصاد سهام دولت شناسایی و از تیرماه سهام دولت به جاماندگان تحت پوشش نهاد‌های حمایتی اختصاص می‌یابد.

رئیس سازمان خصوصی‌سازی در مورد کسانی که جامانده سهام عدالت هستند، اما تحت پوشش نهاد‌های حمایتی نیستند بیان کرد: کسانی که استحقاق دریافت سهام عدالت دارند، یعنی جزو ۶ دهک کم‌درآمد جامعه هستند، به آن‌ها سهام عدالت اختصاص می‌یابد، اما اول به دو دهک کم‌درآمد یعنی تحت پوشش حمایتی اختصاص می‌یابد. برای ۴ دهک بعدی باید در تعامل با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی افراد جامانده سهام عدالت شناسایی شوند.

قربان‌زاده خاطرنشان کرد: بقیه واجدان شرایط و جاماندگان سهام عدالت این سهام را دریافت خواهند کرد، اما فعلا از تیرماه کسانی که جامانده تحت حمایت نهاد بهزیستی و کمیته امداد هستند دریافت خواهند کرد.

رئیس سازمان خصوصی‌سازی تاکید کرد: هیچ کسی لازم نیست حتی یک ریال بابت سهام عدالت بپردازد، متأسفانه عده‌ای سودجو در کافی‌نت‌ها و یا دفاتر دیگر و با ارسال پیامک به مردم از آن‌ها طلب پول می‌کنند که همه این‌ها غیرواقعی است و نباید برای سهام عدالت حتی یک ریال پرداخت شود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
در مجمع

در مجمع "غپینو" ۹۰ ریال سود تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت صنعتی مینو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: