کد خبر : ۲۵۸۹۷۰
شرکت بیمه تعاون اعلام کرد:
۱۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۷
"وتعاون" از فروش حق بیمه در مقایسه با فروردین‌ماه با افزایش ۲۷ درصدی روبه رو شد که بیشترین درآمد آن به بخش بیمه «ثالث – اجباری» با ۲۵ میلیارد و ۳۹۴ میلیون تومان تعلق گرفت.

ثبت تراز مثبت ۹۶ درصدی

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، درآمدی که شرکت بیمه تعاون در گزارش فعالیت اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ از فروش حق بیمه برای بیمه‌شدگان تحت پوشش خود شناسایی کرد، برابر با ۸۹ میلیارد تومان بود. همچنین طی ۲ ماه سپری‌شده از ابتدای سال مالی مجموع درآمد‌های حاصل از فروش حق بیمه نیز ۱۵۹ میلیارد تومان در کدال به ثبت رسید.

ثبت تراز مثبت ۹۶ درصدی

از سوی دیگر، میزان خسارت پرداخت‌شده به مشتریان مبلغی در حدود ۴۵ میلیارد تومان اعلام شد و از ابتدای سال مالی نیز این شرکت توانست مجموع خسارت پرداخت‌شده خود را تقریباً ۷۶ میلیارد تومان به ثبت برساند. همچنین لازم به ذکر بوده که طبق گزارش ارائه‌شده، "وتعاون" تراز مثبت ۹۶ درصدی را از خود بر جای گذاشته است.


بیشتر بخوانید: ثبت افزایش سرمایه "وتعاون" در مرجع ثبت شرکت ها


درآمد ماهانه "وتعاون" تا اردیبهشت سال ۱۴۰۱

بر پایه این گزارش، درآمد ماهانه شرکت "وتعاون" از فروش حق بیمه در مقایسه با فروردین‌ماه با افزایش ۲۷ درصدی روبه رو شد که بیشترین درآمد آن به بخش بیمه «ثالث – اجباری» با ۲۵ میلیارد و ۳۹۴ میلیون تومان تعلق گرفت.

طبق گزارش صورت گرفته، این شرکت از ابتدای سال مالی تا پایان اردیبهشت‌ماه بیشترین درآمد را از رشته بیمه «ثالث – اجباری» با مبلغ تقریباً ۴۹ میلیارد تومان کسب کرد و توانست طی عملکرد تجمیعی خود تراز مثبت ۱۱۰ درصدی را برای سهامداران خود به ثبت برساند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: