کد خبر : ۲۵۹۰۳۹
در معاملات امروز اعلام شد؛
۱۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۷
در معاملات امروز، میانگین موزون فروش هر اسکناس دلار آمریکا در صرافی‌های بانکی و مجاز به متقاضی خرید ارز، ۲۶۵۴۲ تومان تعیین شده است.

اعلام قیمت اسکناس و حواله دلار

به گزارش بورس نیوز، بهای دلار و یورو در صرافی‌های مجاز به گونه‌ای که جدیدترین نرخ‌های اعلام شده در ساعت ۱۴:۳۰ امروز (سه شنبه ۱۷ خردادماه ۱۴۰۱) نشان می‌دهد میانگین موزون (سامانه سنا بانک مرکزی) خرید هر اسکناس دلار آمریکا در صرافی‌های مجاز از مردم ۲۶۲۷۸ تومان و میانگین موزون فروش هر اسکناس دلار آمریکا در این صرافی‌ها به متقاضی خرید ارز، ۲۶۵۴۲ تومان تعیین شده است.

همچنین در این صرافی‌ها، میانگین موزون نرخ خرید هر اسکناس یورو از مردم ۲۸۳۹۲ تومان و میانگین موزون فروش هر اسکناس یورو به متقاضی خرید یورو نیز به رقم ۲۸۶۷۷ تومان رسیده است.

جدیدترین تغییرات نرخ حواله دلار، یورو و درهم در سامانه نیما در ساعت ۱۴:۳۰ امروز، نرخ خرید حواله دلار آمریکا در سامانه نیما ۲۴۳۹۸ تومان و نرخ فروش حواله دلار آمریکا نیز به رقم ۲۴۶۱۹ تومان رسیده است. از سوی دیگر، نرخ خرید حواله یورو ۲۶۰۹۸ تومان و نرخ فروش حواله یورو نیز ۲۶۳۳۵ تومان تعیین شده است.

همچنین نرخ خرید حواله درهم امارات نیز در معاملات دومین روز کاری هفته، ۶۶۴۳ تومان و نرخ فروش حواله درهم امارات نیز به رقم ۶۷۰۳ تومان رسیده است.

جدیدترین نرخ‌های اعلام شده توسط بازار متشکل ارزی نشان می‌دهد در ساعت ۱۴:۳۰ امروز، نرخ اسکناس دلار آمریکا در بازار متشکل ارز ایران به رقم ۲۶۴۱۵ تومان و نرخ فروش این ارز در صرافی‌ها نیز به رقم ۲۶۶۷۹ تومان رسیده است.

از سوی دیگر، نرخ هر اسکناس یورو در بازار متشکل ارز ایران ۲۸۵۴۰ تومان و نرخ فروش این ارز در صرافی‌ها نیز ۲۸۸۲۵ تومان تعیین شده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: