کد خبر : ۲۵۹۰۴۴
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:
۱۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۹
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: واکنش ایران به قطعنامه احتمالی علیه ایران هوشمندانه و قاطعانه خواهد بود.

واکنش قاطعانه ایران به قطعنامه احتمالی

به گزارش بورس نیوز، ابراهیم عزیزی در واکنش به ارائه شدن پیش‌نویس قطعنامه علیه ایران به شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی توسط آمریکا، انگلیس، فرانسه و آلمان اظهار کرد: واکنش ایران به قطعنامه احتمالی علیه ایران هوشمندانه و قاطعانه خواهد بود.وی افزود: ما بر مبنای اصول اسلامی و دیپلماسی فعال انقلابی برخورد می‌کنیم و از مواضع به حق ملت ایران دفاع خواهیم کرد. اجازه زیاده‌خواهی به دولت‌های وابسته به نظام سلطه را نخواهیم داد و اجازه نمی‌دهیم ذره‌ای به حقوق ملت ایران تعدی شود در عین حال هیجانی هم نمی‌شویم.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خاطرنشان کرد: مبانی اصلی سیاست خارجی بر پایه سه اصل عزت، حکمت و مصلحت است و بر مبنای آن و رویکرد هوشمندانه و قاطعانه برخورد می‌کنیم البته که قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها و صیانت از منافع ملت ایران هم دست دولت را برای برخورد باز گذاشته است.

عزیزی با اشاره به اظهارات گروسی مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی گفت: آقای گروسی حرف‌های لابی صهیونیست‌ها را می‌زند و تمامی منویات لابی صهیونیستی از حلقوم آقای گروسی خارج می‌شود و ترجمان تفکر صهیونیستی است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
در مجمع

در مجمع "غپینو" ۹۰ ریال سود تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت صنعتی مینو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: