کد خبر : ۲۵۹۰۹۴
نگاهی به روند فروش محصولات در سیمان بهبهان
۲۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۹
درآمد ماهانه‌ای که شرکت سیمان بهبهان در گزارش اردیبهشت ماه سال جاری از فروش محصولات به ثبت رساند، در حدود ۲۶ میلیارد تومان بود.

کاهش ۳۴ درصدی درآمد

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، درآمد ماهانه‌ای که شرکت سیمان بهبهان در گزارش اردیبهشت ماه سال جاری از فروش محصولات به ثبت رساند، در حدود ۲۶ میلیارد تومان بود. همچنین درآمد تجمیعی این شرکت از ابتدای سال مالی تاکنون تقریباً ۶۵ میلیارد تومان اعلام‌شده است.

کاهش ۳۴ درصدی درآمد

درآمد ماهانه سیمان بهبهان ، با فروش محصولات در بازار‌های داخل و خارج از کشور به ثبت رسیده است. البته عمده‌ترین درآمد آن در بازار‌های داخلی با حدود ۱۸ میلیارد تومان صورت گرفته که در واقع ۶۹ درصد از کل درآمد‌های ماهانه را در برمی‌گیرد.


بیشتر بخوانید: کاهش ۲۹ درصدی درآمد "سبهان"


بر اساس گزارش صورت گرفته، سایر درآمد‌های "سبهان" نیز در بازار صادراتی به دست آمد که تقریباً ۸ میلیارد تومان اعلام شد. همچنین لازم به ذکر بوده که تمام فروش سیمان از طریق بورس کالای ایران انجام خواهد شد و هیچ‌گونه فروش سیمان خارج از آن صورت نمی‌پذیرد.

روند نزولی درآمد "سبهان" در اردیبهشت ماه ۱۴۰۱

بر پایه این گزارش، درآمد ماهانه "سبهان" از فروش محصولات خود، در مقایسه با فروردین‌ماه در روند نزولی ۳۴ درصدی قرار گرفت. این شرکت نسبت به دوره مشابه خود در سال گذشته، ۴۴ درصد کاهش را تجربه کرده است.

بر اساس گزارش منتشرشده در سامانه کدال، عمده‌ترین درآمد حاصل از فروش محصولات سیمان بهبهان در اردیبهشت ۱۴۰۱ به محصول «سیمان تیپ ۵ پاکتی» در بازار داخلی با ۱۰ میلیارد و ۶۸۱ میلیون تومان تعلق گرفت.

کاهش ۳۴ درصدی درآمد

طبق گزارش صورت گرفته، این شرکت سیمانی توانست ۴۳ هزار و ۵۲۱ تن از محصولات تولیدی خود را در بازار داخلی و صادراتی به فروش برساند که نسبت به ماه گذشته با کاهش ۳۳ درصدی همراه بود. از طرفی پرفروش‌ترین محصول این شرکت در اختیار «سیمان تیپ ۵ پاکتی» با ۱۵ هزار و ۶۶۹ تن قرار گرفت.

همان‌طور که گفته شد شرکت سیمان بهبهان میزان درآمدی که از فروش محصولات در بازار صادراتی به دست آورد، برابر با مبلغ ۸ میلیارد تومان بود که این مبلغ در مقایسه با ماه گذشته ۶۲ درصد کاهش را به دنبال داشته و حجم فروش در این بازار از ۳۳ هزار تن به ۱۳ هزار تن تنزل پیدا کرده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
در مجمع

در مجمع "غپینو" ۹۰ ریال سود تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت صنعتی مینو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: