کد خبر : ۲۵۹۱۳۷
رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تهران:
۲۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۰
رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تهران گفت: پرداخت حقوق بازنشستگان بر مبنای حروف الفبا آغاز شده و این روند تا چند روز آینده ادامه خواهد داشت.

واریز مابه التفاوت افزایش حقوق بازنشستگان از ماه جاری

بورس نیوز: علی دهقان‌کیا، رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تهران با اشاره به آغاز پرداخت حقوق بازنشستگان مربوط به خردادماه، اظهار کرد: پرداخت حقوق بازنشستگان بر مبنای حروف الفبا آغاز شده و این روند تا چند روز آینده ادامه خواهد داشت.وی در ارتباط با واریز مابه‌التفاوت افزایش حقوق بازنشستگان مربوط به ماه‌های فروردین، اردیبهشت و خرداد، تصریح کرد: همانطور که وزیر رفاه و مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی اعلام کرده حقوق بازنشستگان از خرداد ماه افزایش پیدا خواهد کرد و بر همین اساس از روز ۲۵ ماه جاری مابه التفاوت افزایش حقوق خردادماه به حساب بازنشستگان واریز می‌شود و در ماه‌های تیر و مرداد نیز مابه‌التفاوت افزایش حقوق بازنشستگان مربوط به ماه‌های فروردین و اردیبهشت ماه واریز می‌شود.

رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تهران گفت: حقوق بازنشستگان حداقل‌بگیر افزایش ۵۷ درصدی افزایش پیدا خواهد کرد و این در حالی است که پیش از این قرار بود حقوق بازنشستگان سایر سطوح نیز بر اساس مصوبه شورای عالی کار ۳۸ درصد افزایش پیدا کند که متاسفانه این رقم به ۱۰ درصد کاهش پیدا کرده است و مورد نقد و انتقاد بازنشستگان قرار دارد.

دهقان‌کیا افزود: ما همچنان بر اجرای مصوبه شورای عالی کار برای افزایش حقوق بازنشستگان حداقل‌بگیر و سایر سطوح تاکید داریم.

وی ادامه داد: با توجه به عدم اجرای مصوبه شورای عالی کار و افزایش ۳۸ درصدی حقوق بازنشستگان سایر سطوح، قرار است فردا جلسه‌ای با حضور روسای ۳۱ کانون بازنشستگی برگزار و در خصوص عدم اجرای مصوبه شورای عالی کار به افزایش ۳۸ درصدی حقوق بازنشستگان سایر سطوح تصمیم‌گیری شود.

رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تهران گفت: همچنین قرار است طی روز‌های آینده جلسه‌ای را با کمیسیون اجتماعی مجلس برگزار کنیم چرا که ما همچنان منتقد اجرا نشدن مصوبه شورای عالی کار هستیم.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: