کد خبر : ۲۵۹۲۵۰
در روز گذشته رخ داد؛
۲۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۹
بیت کوین روز گذشته پس از آن که شرکت بزرگ وام دهنده ارز‌های دیجیتال در ایالات متحده یعنی "سلسیوس نتورک" Celsius Network برداشت و نقل و انتقالات را به دلیل شرایط "بسیار بد" متوقف کرد، به کمترین قیمت خود در ۱۸ ماه اخیر رسید.

افت قیمت بیت کوین به کمترین میزان در ۱۸ ماه اخیر

بورس نیوز: بیت کوین روز گذشته پس از آن که شرکت بزرگ وام دهنده ارز‌های دیجیتال در ایالات متحده یعنی "سلسیوس نتورک" Celsius Network برداشت و نقل و انتقالات را به دلیل شرایط "بسیار بد" متوقف کرد، به کمترین قیمت خود در ۱۸ ماه اخیر رسید.این اقدام سلسیوس باعث کاهش ارزش ارز‌های دیجیتال شد و ارزش آن‌ها در روز دوشنبه برای اولین بار از ژانویه سال گذشته به زیر یک تریلیون دلار رسید. ارزش بزرگترین رمزارز جهان یعنی بیت کوین شاهد کاهش ۱۱ درصدی بود.

بر اساس این گزارش، بیت کوین به پایین‌ترین سطح ۱۸ ماهه خود یعنی ۲۳۴۷۶ دلار رسید. توکن شماره ۲ ارز‌های دیجیتال یعنی اتریوم با کاهش ۱۶ درصدی به ۱۱۷۷ دلار رسید که کمترین میزان از ژانویه ۲۰۲۱ محسوب می‌شود.

ازار‌های ارز‌های دیجیتال در طول چند هفته گذشته به دلیل افزایش نرخ بهره بانکی و افزایش تورم که به دارایی‌های پرریسک‌تر در بازار‌های مالی آسیب رسانده است، شاهد سقوط بوده‌اند.

جوزف ادواردز، رئیس استراتژی مالی در شرکت مدیریت صندوق سولارایز فاینانس Solrise Finance در این باره می‌گوید: هنوز اوضاع ناراحت‌کننده است و... بازار ارز‌های دیجیتال به‌طور گسترده‌تر در معرض خطر است.

سلسیوس به مشتریانی که ارز‌های رمزنگاری شده را در پلتفرم آن سپرده گذاری می‌کنند، بهره ارائه می‌دهد و سپس برای کسب بازدهی، ارز‌های دیجیتال را وام می‌دهد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: