کد خبر : ۲۵۹۲۷۵
تا پایان هفته ابلاغ می شود؛
۲۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۹
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: رئیس جمهور دستور دادند تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومانی با نرخ سود ۵ درصد ساخت مسکن روستایی هرچه سریعتر پراخت شود که سازمان برنامه و بودجه نیز موافقت کرد.

ابلاغ پرداخت وام ۲۰۰ میلیون تومانی مسکن روستایی

بورس نیوز: اکبر نیکزاد، رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اظهار کرد: اخیرا در نشستی که با آیت‌الله رئیسی - رئیس جمهور در جریان بازدید از استان چهارمحال و بختیاری داشتیم مساله وقفه ایجاد شده در نوسازی واحد‌های روستایی مطرح شد.نیکزاد افزود: در آن جلسه به رئیس جمهور گفتم که علت تاخیر ساخت واحد‌های روستایی عدم پرداخت وام ۲۰۰ میلیون تومانی مسکن روستاییان است.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: رئیس جمهور به آقای اسماعیلی، مسئول دفتر خود دستور داد که جلسه فوری در این خصوص برگزار شود که دو شب گذشته برگزار شد.

نیکزاد ادامه داد: در آن جلسه رئیس جمهور، مسئولان سازمان برنامه و بودجه، مسئولان وزارت راه و شهرسازی و بنده حضور یافتیم که رئیس جمهور دستور دادند تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومانی با نرخ سود ۵ درصد ساخت مسکن روستایی هرچه سریعتر پراخت شود که سازمان برنامه و بودجه نیز موافقت کرد.

رئیس بنیاد مسکن تاکید کرد: احتمالا تا پایان هفته جاری دستورالعمل پرداخت وام ۲۰۰ میلیون تومانی مسکن روستایی به بانک‌ها ابلاغ می‌شود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
در مجمع

در مجمع "غپینو" ۹۰ ریال سود تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت صنعتی مینو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: