کد خبر : ۲۵۹۴۹۰
پیش از ورود به مجمع این گزارش را بخوانید:
۳۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۰
شرکت‌هایی که در اولین روز از تیرماه سال ۱۴۰۱ به مجمع خواهند رفت شامل شرکت‌های دارویی ره آورد، حمل و نقل ترکیبی مواد معدنی گهر ترابر سیرجان گروه دارویی برکت خواهند بود.
نگاهی تحلیلی به شرکت هایی که فردا به مجمع می روند

نگاهی تحلیلی به شرکت هایی که ابندای تیرماه به مجمع می روند+بورس نیوز

بورس نیوز:

شرکت‌هایی که در اولین روز از تیرماه سال ۱۴۰۱ به مجمع خواهند رفت شامل شرکت‌های دارویی ره آورد، حمل و نقل ترکیبی مواد معدنی گهر ترابر سیرجان گروه دارویی برکت خواهند بود، گفتنی است که سرمایه‌گذاری گروه صنایع بهشهر ایران نیز نامش در بین این شرکت‌ها قرار دارد اما؛ مجمع عمومی این شرکت لغو و برگزار نمی گردد، تصمیم گیری در خصوص دستور جلسات به تاریخ دیگری موکول گردید.

شرکت‌هایی که از آن‌ها نام برده شد، گزارش عملکرد سال مالی منتهی به پایان اسفندماه ۱۴۰۰ را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.

نگاهی تحلیلی به شرکت هایی که ابندای تیرماه به مجمع می روند+بورس نیوز

دارویی ره آورد تأمین

شرکت دارویی ره‌آورد تأمین در گزارش حسابرسی‌شده خود که مربوط به دوره منتهی اسفندماه سال ۱۴۰۰ است، میزان سود خالص اعلام‌شده را برابر با ۱۰۰ میلیارد تومان به ثبت رساند، همچنین مجموع درآمد عملیاتی که این شرکت دارویی طی این دوره یک ساله از خود بر جا گذاشت بالغ‌بر ۲۲۶ میلیارد تومان ارائه شد.

"درهآورد" در پایان سال مالی منتهی به اسفندماه ۱۴۰۰، در ازای هر سهم ۴,۱۰۸ ریال سود کسب کرد، مجمع عمومی عادی سالانه این شرکت دارویی در تاریخ یک تیرماه ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد و در ادامه نیز در مجمع عمومی فوق‌العاده در خصوص تطابق اساسنامه شرکت با نمونه اساسنامه سازمان بورس و اصلاح مفاد اساسنامه جهت فراهم آوردن امکان انتخاب سامانه کدال به عنوان روش مجاز انتشار اطلاعیه ها به شکل الکترونیکی برگزار می‌شود.

گفتنی است که این شرکت در سال مالی گذشته ۹۲ درصد از سود تقسیمی خود را به سهامداران پرداخت کرد.

حمل و نقل ترکیبی مواد معدنی گهر ترابر سیرجان

این شرکت ترابری در پایان سال مالی خود به سود خالص ۳۵۵ میلیارد تومان دست یافت و در ازای هر سهم نیز ۷۹۹ ریال سود حاصل کرد، میزان درآمدی که "حگهر" طی این دوره سالانه از خود باقی گذاشت برابر با یک هزار و ۹۷۴ میلیارد تومان بود.

مجمع این شرکت، ساعت ۱۱ برگزار خواهد شد، میزان پرداختی که این شرکت ترابری در پایان سال مالی گذشته به سهامداران داشت برابر با ۳۰ درصد سود تقسیمی بود.

گروه دارویی برکت

در تاریخ اول تیرماه ۱۴۰۱ یکی دیگر از شرکت‌های دارویی مجمع عمومی عادی سالانه خود را برگزار خواهد کرد، مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت براساس آگهی منتشره در سامانه کدال در تاریخ ۱۶ حردادماه در خصوص دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه راُس ساعت ۱۱ روز پنج‌شنبه مورخ ۲۶ خردادماه برگزار کرد و مجمع در خصوص هیچ یک از موارد دستور جلسه تصمیم گیری نکرد و مجمع با تنفس روبرو شد.

با توجه به آماده نبودن صورت‌های مالی و گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی مجمع اعلام تنفس نمود و مقرر گردید جلسه بعدی مجمع در ساعت ۱۶ روز چهارشنبه تاریخ اول تیرماه سال ۱۴۰۱ و برگزار گردد.

شرکت دارویی برکت صورت مالی سالانه خود که حسابرسی‌نشده است، میزان سود خالص خود را یک هزار و ۵۱۴ میلیارد تومان به ثبت رساند و در ازای هر سهم نیز ۲،۰۶۴ ریال سود کسب کرد، همچنین میزان درآمد عملیاتی این شرکت یک هزار و ۵۵۲ میلیارد تومان بود، لازم به ذکر است که این شرکت دارویی از سود تقسیمی که در سال مالی گذشته به ثبت رساند ۷۶ درصد از آن را به سهامداران پرداخت کرد.

 

 

پایان مطلب

علی
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۳۱
از دلایل مسخره بودن بورس در ایران یکی این جوک که با وجود افزایش ۳ برابری قیمت ماکارونی، ولی قیمت سهام غزر از همان روز رو به سقوط است!!
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
در مجمع

در مجمع "غپینو" ۹۰ ریال سود تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت صنعتی مینو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: