کد خبر : ۲۵۹۵۰۵
عملکردی بالعکس از سوی صنایع سیمان غرب؛
۰۱ تير ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۴
عمده‌ترین درآمدی که صنایع سیمان غرب از فروش محصولات شناسایی کرد مربوط به محصول «کلینکر صادراتی» با ۱۹ میلیارد تومان و گفتنی است که کلینکر تنها محصول صادراتی این شرکت سیمانی بود.

صنایع سیمان غرب+بورس نیوز

بورس نیوز:

درآمد ماهانه‌ای که شرکت صنایع سیمان غرب در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به اردیبهشت‌ماه سال جاری از فروش محصولات به ثبت رساند برابر با ۴۴ میلیارد تومان بود و طی ۲ ماه سپری‌شده از ابتدای سال مالی نیز درآمد‌های تجمیعی خود را بالغ‌بر ۱۰۴ میلیارد تومان شناسایی کرد.

 

درآمدی که صنایع سیمان غرب در دومین ماه از سال مالی به ثبت رساند مربوط به فروش محصولات در بازار‌های داخل و خارج از کشور بود، عمده‌ترین درآمد "سغرب" در اردیبهشت‌ماه مربوط به فروش محصولات در بازار داخل کشور بود که تشکیل‌دهنده ۵۷ درصد از کل درآمد‌های ماهانه بود.

میزان درآمد ماهانه "سغرب"

بر پایه این گزارش، درآمد ماهانه‌ای که "سغرب" در اردیبهشت‌ماه از فروش محصولات خود به دست آورد با کاهش ۲۷ درصدی در مقایسه با فروردین‌ماه همراه بود و نسبت به دوره مشابه سال گذشته ۳۵ درصد افزایش پیدا کرد، همچنین درآمد‌های تجمیعی این شرکت سیمانی طی ۲ ماه گذشته از ابتدای سال مالی تاکنون با رشد ۱۳۵ درصدی مواجه بود.

روند درآمد ماهانه سغرب+بورس نیوز

همان‌طور که بیان شد درآمد ماهانه صنایع سیمان غرب از ۲ بخش بازار داخلی و صادراتی تشکیل شد که عمده‌ترین آن‌ها از فروش محصولات در بازار داخلی با ۲۵ میلیارد تومان به دست آمد و مابقی آن نیز در بازار صادراتی با مبلغی نزدیک به ۱۹ میلیارد تومان حاصل شد.

عمده‌ترین درآمدی که صنایع سیمان غرب از فروش محصولات شناسایی کرد مربوط به محصول «کلینکر صادراتی» با ۱۹ میلیارد تومان و گفتنی است که کلینکر تنها محصول صادراتی این شرکت سیمانی بود.

مقدار فروش محصولات "سغرب"

بر پایه این گزارش، مقدار فروش ماهانه صنایع سیمان غرب در اردیبهشت‌ماه سال جاری به ۸۲ هزار و ۳۹۸ تن رسید که این مقدار فروش در مقایسه با ماه گذشته اُفت ۲۶ درصدی را از خود بر جای گذاشت.

پرفروش‌ترین محصول صنایع سیمان غرب در دومین ماه سپری‌شده از سال مالی مربوط به «کلینکر صادراتی» با ۳۱ هزار و ۴۶۷ تن در بود، نرخ فروش این محصول ۶۰۰ هزارتومان در ازای هر تن بود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: