کد خبر : ۲۵۹۵۶۰
تا پایان تیرماه منتشر می شود؛
۰۲ تير ۱۴۰۱ - ۰۸:۳۵
مدیر اداره اطلاعات بانکی بانک مرکزی گفت: نامه‌های پیگیری برای انتشار اطلاعات مربوط به بانک‌های باقی مانده ارسال کرده و به محض دریافت اطلاعات، آن‌ها را منتشر خواهد کرد. انتشار اطلاعات مربوط به اشخاص مرتبط به صورت فصلی نیز تا پایان تیر فرصت دارد؛

انتشار اطلاعات تسهیلات و تعهدات اشخاص مرتبط شبکه بانکی

بورس نیوز: محبوب صادقی، مدیر اداره اطلاعات بانکی بانک مرکزی اظهار کرد: انتشار اطلاعات مربوط به بدهکاران بانکی، در گذشته بر اساس سرمایه پایه بانک‌ها بود که بانک مرکزی دو دوره آن را منتشر کرد؛ امروز بر اساس مصوبه شورای پول و اعتبار، با در نظر گرفتن رقم ۱۰۰ میلیارد تومان برای مجموع خالص تسهیلات و تعهدات، این آمار بروزرسانی شد. وی افزود: اطلاعات بانک‌های باقیمانده تا حدودی مشکل داشت که برای رفع این چالش‌ها امکان انتشار فراهم نشد. مانع انتشار اطلاعات بر اساس سرمایه پایه که مشکل ایجاد کرده بود، رفع شده، اما یکسری ارقام و اطلاعاتی وجود دارد که به لحاظ آماری باید با اطلاعات بانک مرکزی همنوایی داشته باشد که، چون درستی مدنظر بانک مرکزی تحقق نیافت، اطلاعات بانک‌های باقی مانده منتشر نشد.

به گفته مدیر اداره اطلاعات بانکی بانک مرکزی، این بانک نامه‌های پیگیری برای انتشار اطلاعات مربوط به بانک‌های باقی مانده ارسال کرده و به محض دریافت اطلاعات، آن‌ها را منتشر خواهد کرد. انتشار اطلاعات مربوط به اشخاص مرتبط به صورت فصلی نیز تا پایان تیر فرصت دارد؛ زیرا جمع آوری آمار از بانک‌ها ۱۵ تا ۲۰ روز طول می‌کشد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: