کد خبر : ۲۵۹۶۳۴
پیش از ورود به مجمع این گزارش را بخوانید؛
۰۵ تير ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۳
شرکت‌هایی که در ششمین روز از تیرماه سال ۱۴۰۱ به مجمع عمومی خواهند رفت شامل شرکت‌های مخابرات ایران، غلتک سازان سپاهان، صنایع بسته‌بندی مشهد، شهد ایران، صنعت روی زنگان و گروه دارویی برکت خواهند بود.

نگاهی تحلیلی به شرکت‌هایی که فردا به مجمع می‌روند+بورس نیوز

بورس نیوز:

شرکت‌هایی که در ششمین روز از تیرماه سال ۱۴۰۱ به مجمع عمومی خواهند رفت شامل شرکت‌های مخابرات ایران، غلتک سازان سپاهان، صنایع بسته‌بندی مشهد، شهد ایران، صنعت روی زنگان و گروه دارویی برکت خواهند بود.

گفتنی است که در تاریخ ۶ تیرماه، شرکت‌های مخابرات ایران، غلتک سازان سپاهان، صنایع بسته‌بندی مشهد، شهد ایران، صنعت روی زنگان مجمع عمومی فوق‌العاده برگزار می‌کنند.

شرکت‌هایی که از آن‌ها نام‌برده شد، گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.

نگاهی تحلیلی به شرکت‌هایی که فردا به مجمع می‌روند+بورس نیوز

مخابرات ایران

شرکت مخابرات ایران در آخرین صورت مالی خود که مربوط به دوره منتهی به پایان اسفندماه ۱۴۰۰ است، میزان سود خالص خود را ۲ هزار و ۷۸۳ میلیارد تومان به ثبت رساند و بر اساس این صورت مالی در ازای هر سهم ۴۶۴ ریال سود کسب کرد، این شرکت از ارائه خدمات و فروش نیز ۳۷ هزار و ۴۳۵ میلیارد تومان درآمد به دست آورد که نسبت به سال مالی گذشته ۲۲ درصد افزایش پیدا کرد.

مجمع عمومی فوق‌العاده مخابرات ایران در تاریخ ۶ تیرماه ساعت ۱۱:۳۰ برگزار می‌شود که در این مراسم در خصوص تطابق اساسنامه شرکت با نمونه اساسنامه سازمان بورس تصمیم‌گیری خواهد شد و گفتنی است که این شرکت در سال مالی گذشته ۱۰۰ درصد از سود تقسیمی را به سهامداران خود پرداخت کرد.

غلتک سازان سپاهان

شرکت غلتک سازان سپاهان در آخرین صورت مالی خود که مربوط به دوره منتهی به پایان اسفندماه ۱۴۰۰ است، میزان سود خالص خود را نزدیک به ۱۰۰ میلیارد تومان به ثبت رساند و بر اساس این صورت مالی در ازای هر سهم ۳۳۳ ریال سود کسب کرد، این شرکت از فروش شمش و قطعات نیز ۲ هزار و ۵۳۴ میلیارد تومان درآمد به دست آورد که نسبت به سال مالی گذشته ۸۲ درصد افزایش پیدا کرد.

مجمع عمومی فوق‌العاده غلتک سازان سپاهان در تاریخ ۶ تیرماه ساعت ۱۲ برگزار می‌شود که در این مراسم در خصوص تطابق اساسنامه شرکت با نمونه اساسنامه سازمان بورس بحث خواهد شد، گفتنی است که این شرکت در سال مالی گذشته ۳۴ درصد از سود تقسیمی را به سهامداران خود پرداخت کرد.

صنایع بسته‌بندی مشهد

مجمع عمومی فوق‌العاده صنایع بسته‌بندی مشهد در تاریخ ۶ تیرماه ساعت ۱۰ صبح برگزار می‌شود که در این مراسم در خصوص تطابق اساسنامه شرکت با نمونه اساسنامه سازمان بورس بحث خواهد شد، گفتنی است که این شرکت در سال مالی گذشته ۱۵۲ ریال در ازای هر سهم سود کسب کرد اما؛ هیچ‌گونه پرداختی به سهامداران خود نداشت.

شهد ایران

مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت شهد ایران در تاریخ ۶ تیرماه ساعت ۱۱ صبح برگزار می‌شود که این مراسم در مربوط به انتخاب اعضای هیئت‌مدیره شرکت خواهد بود، گفتنی است که این شرکت در سال مالی گذشته ۲۷۰ ریال در ازای هر سهم سود کسب کرد و توانست ۹۳ درصد از آن را سه سهامداران خود پرداخت کند.

صنعت روی زنگان

شرکت صنعت روی زنگان در آخرین صورت مالی حسابرسی شده خود میزان سود خالصی که ارائه کرد برابر با ۲۸ میلیارد تومان بود و در ازای هر سهم ۲،۸۱۳ ریال سود حاصل کرد، مجموع درآمد عملیاتی این شرکت ۱۴۲ میلیارد تومان بود که در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته رشد ۱۰۱ درصدی را مشاهده کرد.

تصمیمات مجمع عمومی سالانه شرکت "زنگان" در سال گذشته بر آن بود که در ازای هر سهم ۸۷۲ ریال سود تقسیم کند، از این میزان سود ۴۶ درصد از آن به سهامداران پرداخت شد، حال مجمع عمومی سالانه سال مالی منتهی به اسفندماه ۱۴۰۰ در تاریخ ۶ تیرماه ساعت ۱۶ برگزار خواهد شد.

مجمع عمومی فوق‌العاده "زنگان" در تاریخ ۶ تیرماه ساعت ۱۷ صبح برگزار می‌شود که این مراسم در مربوط به تطابق اساسنامه شرکت با نمونه اساسنامه سازمان بورس خواهد بود.

گروه دارویی برکت

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بر اساس اطلاعیه منتشره در سامانه کدال در تاریخ ۲۶ خردادماه در خصوص اعلام تنفس مجمع عمومی عادی سالیانه رأس ساعت ۱۶:۰۰ روز چهارشنبه مورخ اول تیرماه برگزار شد و مجمع در خصوص هیچ‌یک از موارد دستور جلسه تصمیم‌گیری نکرد و مجمع با تنفس روبه‌رو شد.

با توجه به آماده نبودن گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی مجمع اعلام تنفس نموده و مقرر گردید جلسه بعدی مجمع در ساعت ۱۶ روز دوشنبه تاریخ ۶ تیرماه برگزار گردد، طی آخرین آگهی دعوت از سوی شرکت دارویی برکت از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم‌مقام قانونی صاحب‌سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت شد تا در این جلسه مجمع عمومی حضور پیدا کنند.

نتایج مجامعی که امروز برگزار شدند

مجامع عمومی عادی سالانه شرکت‌هایی که تاکنون برگزار شد:
شرکت صنعت روی زنگان، تصمیماتی که در مجمع عمومی عادی سالانه خود گرفت مبنی بر آن بود که در ازای هر سهم 300 ریال سود تقسیم کند.
شرکت مخابرات ایران نیز پیرو دعوتی که از کلیه سهامداران داشت برای برگزاری مجمع عمومی عادی به‌طور فوق‌العاده، در سامانه کدال اطلاعیه لغو مجمع را بارگزاری کرد.
غلتک سازان سپاهان در مجمع عمومی عادی سالیانه خود در ازای هر سهم 100 ریال سود تقسیم کرد.

نگاهی تحلیلی به شرکت‌هایی که فردا به مجمع می‌روند

 

پایان مطلب

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
کدام شرکت‌ها تا پایان آبان‌ماه به مجمع می‌روند؟

کدام شرکت‌ها تا پایان آبان‌ماه به مجمع می‌روند؟

شرکت‌ها در این بازه زمانی گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
مجامع این ۲۰ شرکت را زیر نظر داشته باشید!

مجامع این ۲۰ شرکت را زیر نظر داشته باشید!

شرکت‌ها در این تاریخ گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
تقسیم سود ۵۰ تومانی در مجمع

تقسیم سود ۵۰ تومانی در مجمع "فارس"

این شرکت در پایان سال مالی خود میزان درآمدی که از خود بر جای گذاشته ۵۲ هزار و ۴۹۷ میلیارد تومان بود که در مقایسه با سال مالی گذشته با افزایش ۳۴ درصدی همراه بوده است.
مجامعی که در ۲ روز آینده برگزار می‌شوند

مجامعی که در ۲ روز آینده برگزار می‌شوند

شرکت‌ها در این تاریخ گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: