کد خبر : ۲۵۹۶۶۱
بانک مرکزی اعلام کرد؛
۰۵ تير ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۸
بانک مرکزی به صورت ماهانه تغییرات متوسط قیمت فروش هر دلار آمریکا، سکه تمام بهار آزادی طرح جدید و قدیم در شهر تهران را اعلام می‌کند که دومین آمار در سال ۱۴۰۱ نیز اعلام کرده است.

اعلام قیمت فروش دلار، سکه طرح قدیم و جدید

بورس نیوز: بانک مرکزی به صورت ماهانه تغییرات متوسط قیمت فروش هر دلار آمریکا، سکه تمام بهار آزادی طرح جدید و قدیم در شهر تهران را اعلام می‌کند که دومین آمار در سال ۱۴۰۱ نیز اعلام کرده است.آنطور که در گزارش بانک مرکزی آمده است، در اردیبهشت‌ماه امسال متوسط قیمت فروش یک سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم در بازار آزاد شهر تهران ۱۳ میلیون و ۱۵۳ هزار تومان بود که در مقایسه با ماه قبل و ماه مشابه سال قبل به ترتیب ۴.۱ و ۳۴.۸ درصد افزایش داشته است.

همچنین، حداقل و حداکثر نرخ فروش سکه مذکور در ماه مذکور به‌ترتیب ۱۲ میلیون و ۷۳۳ هزار تومان و ۱۳ میلیون و ۷۶۶ هزار تومان اعلام شده است.

علاوه بر این، در دومین ماه سال ۱۴۰۱ متوسط قیمت فروش یک سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار آزاد شهر تهران ۱۳ میلیون و ۶۲۰ هزار تومان بود که در مقایسه با ماه قبل و ماه مشابه سال قبل به ترتیب ۵.۷ و ۳۶.۸ درصد با افزایش مواجه شده است.

البته، حداقل و حداکثر نرخ فروش سکه مذکور در ماه یادشده به‌ترتیب ۱۳ میلیون و ۱۳ هزار تومان و ۱۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بوده است.

بنابراین، در دو ماهه اول امسال، متوسط قیمت فروش یک سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم در بازار آزاد شهر تهران ۱۲ میلیون و ۹۰۲ هزار تومان و طرح جدید ۱۳ میلیون و ۲۶۲ هزار تومان بود که نسبت به دوره مشابه سال گذشته به ترتیب ۲۷.۱ و ۲۸.۳ درصد افزایش یافته است.

در ادامه گزارش بانک مرکزی، آمده است که در اردیبهشت ماه امسال متوسط قیمت فروش یک دلار آمریکا در بازار آزاد شهر تهران ۲۷ هزار و ۲۳۱ تومان بود که در مقایسه با ماه قبل و ماه مشابه سال قبل به‌ترتیب ۲.۷ و ۲۰.۸ درصد افزایش یافته است.

از سوی دیگر، حداقل و حداکثر نرخ فروش یک دلار آمریکا در ماه مذکور به‌ترتیب ۲۶ هزار و ۵۰۱ هزار تومان و ۲۸ هزار و ۶۸ تومان اعلام شد.

بنابراین، در دو ماهه اول امسال متوسط قیمت فروش یک دلار آمریکا در بازار آزاد شهر تهران به ترتیب ۲۶ هزار و ۸۸۶ تومان بود که نسبت به دوره مشابه سال قبل ۱۴.۵ درصد افزایش یافت.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: