کد خبر : ۲۵۹۷۸۶
مدیر کل آسیای میانه، قفقاز و روسیه سازمان توسعه تجارت گفت:
۰۸ تير ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۷
مدیر کل آسیای میانه، قفقاز و روسیه سازمان توسعه تجارت گفت: برای توسعه تجارت با کشور‌های حاشیه دریای خزر برنامه‌هایی به کمک دولت، وزارت صنعت و معدن و سازمان توسعه تجارت طراحی شده است.

بسته حمایتی صادرات غیرنفتی در دست تدوین

بورس نیوز: مدیر کل آسیای میانه، قفقاز و روسیه سازمان توسعه تجارت گفت: برای توسعه تجارت با کشور‌های حاشیه دریای خزر برنامه‌هایی به کمک دولت، وزارت صنعت و معدن و سازمان توسعه تجارت طراحی شده است. در بخش توسعه روابط تجاری می‌توان به توسعه زیر ساخت‌های تجاری گمرک وحمل و نقل اشاره کرد.

وی افزود: مبادله کالا بین ایران و کشور‌های حاشیه دریای خزر از طریق ریلی، زمینی و دریایی انجام می‌شود.

وی ادامه داد: برای توسعه روابط تجاری با کشور روسیه نیز ۱۶۰ کیلومتر مسیر ریلی از رشت به آستارا بعد از سفر نخست وزیر روسیه به ایران و تماس تلفنی روسای جمهور دو کشور رو به تکمیل است.

مدیر کل آسیای میانه، قفقاز و روسیه سازمان توسعه تجارت با اشاره به برنامه‌های ترویجی برای نفوذ تجارمان در بازار‌های ۴ کشور همسایه خزر گفت: راه شناسایی بازار این کشور‌ها برگزاری نمایشگاه‌های اختصاصی ایران است. از جمله این نمایشگاه‌ها، نمایشگاه اختصاصی ایران در آلماتی قزاقستان ۱۰ تیر ماه برگزار می‌شود.

وی با اشاره به حمایت تجار و بازرگانان منطقه اوراسیا گفت: برای حمایت از صادرات غیر نفتی در سال ۱۴۰۱ بسته‌های حمایتی برای تجار و بازرگانان در حوزه اوراسیا در دست تدوین و نهایی شدن است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: