در ارتباط زنده تصویری با آیت الله رئیسی؛
۱۲ تير ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۲
" زرکام "، بزرگترین کارخانه "کانفکشنری" خاورمیانه در ارتباط زنده تصویری با آیت الله رئیسی، رئیس جمهور، به بهره برداری رسید.

بهره برداری از

بورس نیوز: این کارخانه عظیم و دانش بنیان در استان البرز قرار دارد و با بیش از ۱۰ هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری بخش خصوصی ساخته شده است.

بنیان گذار گروه صنعتی و پژوهشی "زر" گفت:بیش از ۴۰۰ نوع محصول غذایی و کانفکشنری با تکنولوژی و فن آوری روز دنیا در این کارخانه تولید می‌شود.

مرتضی سلطانی ادامه داد: مساحت کارخانه "زرکام" ۳۰۰ هزار متر مربع و با همت مهندسان و کارگران جوان این مرز و بوم، ساخته شده است.

وی افزود: این کارخانه به عنوان یکی از بزرگترین طرح‌های بخش خصوصی کشور برای ۵ هزار نفر شغل ایجاد کرده است.

بنیان گذار گروه صنعتی و پژوهشی "زر" خاطرنشان ساخت: همه محصولات این کارخانه امکان صادرات و حضور در بازار‌های جهانی را دارد و با بزرگترین شرکت‌های چندملیتی، رقابت خواهدکرد و به انحصار آن‌ها پایان خواهد داد.

به گفته سلطانی، زنجیره تامین کامل گروه صنعتی " زر " از مزرعه تا سفره را پوشش می‌دهد و وجود شرکت‌های آرد زر، زرماکارون، سیلو‌های پیشرفته ذخیره سازی غلات، پالایشگاه دانش بنیان غلات زر با محصولات "High Tech" از خانواده شیرین کننده‌های طبیعی در یک مجموعه در دنیا کم نظیر است.

بهره برداری از کارخانه زرکام، تحولات بی سابقه‌ای در صنایع تبدیلی و بازرگانی در سطح ملی و کشور‌های منطقه درپی خواهد داشت.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: