يکشنبه ۱۲ تير ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۲
بهره برداری از
" زرکام "، بزرگترین کارخانه "کانفکشنری" خاورمیانه در ارتباط زنده تصویری با آیت الله رئیسی، رئیس جمهور، به بهره برداری رسید.
کد خبر : ۲۵۹۸۸۰

بهره برداری از

بورس نیوز: این کارخانه عظیم و دانش بنیان در استان البرز قرار دارد و با بیش از ۱۰ هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری بخش خصوصی ساخته شده است.

بنیان گذار گروه صنعتی و پژوهشی "زر" گفت:بیش از ۴۰۰ نوع محصول غذایی و کانفکشنری با تکنولوژی و فن آوری روز دنیا در این کارخانه تولید می‌شود.

مرتضی سلطانی ادامه داد: مساحت کارخانه "زرکام" ۳۰۰ هزار متر مربع و با همت مهندسان و کارگران جوان این مرز و بوم، ساخته شده است.

وی افزود: این کارخانه به عنوان یکی از بزرگترین طرح‌های بخش خصوصی کشور برای ۵ هزار نفر شغل ایجاد کرده است.

بنیان گذار گروه صنعتی و پژوهشی "زر" خاطرنشان ساخت: همه محصولات این کارخانه امکان صادرات و حضور در بازار‌های جهانی را دارد و با بزرگترین شرکت‌های چندملیتی، رقابت خواهدکرد و به انحصار آن‌ها پایان خواهد داد.

به گفته سلطانی، زنجیره تامین کامل گروه صنعتی " زر " از مزرعه تا سفره را پوشش می‌دهد و وجود شرکت‌های آرد زر، زرماکارون، سیلو‌های پیشرفته ذخیره سازی غلات، پالایشگاه دانش بنیان غلات زر با محصولات "High Tech" از خانواده شیرین کننده‌های طبیعی در یک مجموعه در دنیا کم نظیر است.

بهره برداری از کارخانه زرکام، تحولات بی سابقه‌ای در صنایع تبدیلی و بازرگانی در سطح ملی و کشور‌های منطقه درپی خواهد داشت.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر