کد خبر : ۲۵۹۹۲۱
در معاملات روز جاری رقم خورد؛
۱۳ تير ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۷
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۰۲ درصد افزایش به ۱۸۱۱ دلار و ۸۰ سنت رسید.

طلا همچنان در کانال ۱۸۱۱ دلار

بورس نیوز: قیمت طلا پس‌از ۳ هفته کاهش و در تلاش برای حفظ محدوده ۱۸۰۰ دلار، در اولین ساعات معاملات روز جاری کمی افزایش داشت. قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۰۲ درصد افزایش به ۱۸۱۱ دلار و ۸۰ سنت رسید.خبر کاهش شاخص مدیران خرید در بخش تولید در آمریکا به پایین‌ترین رقم طی ۲ سال گذشته ترس از تورم را بالا برده است. افزایش تنش‌های ژئوپلیتیکی بین روسیه و اوکراین و ناتوانی چین در جذب خریداران باعث شده ریسک‌پذیری سرمایه‌گذاران تحت تاثیر قرار بگیرد.

شاخص مدیران خرید در آمریکا در ماه ژوئن تا ۵۳ پایین آمده است، یعنی کمتر از ۵۶.۱ که در ماه گذشته گزارش شده بود و پایین‌ترین رقم طی دوساله گذشته. شاخص اشتغال تا ۴۷.۳ کاهش‌یافته و شاخص سفارش‌های جدید تا ۷۸.۵ پایین آمده است.

به‌علاوه، ادعای روسیه در مورد کنترل کامل شهر لیسیچانسک و تردید نسبت‌به توانایی چین در ازسرگیری روند تحول اقتصادی بیش‌از پیش بر قیمت طلا فشار می‌آورد.

در بحبوحه این اتفاقات، سوده ده‌ساله خزانه‌داری آمریکا بیشترین کاهش هفتگی را از ماه فوریه تجربه کرده است. شاخص سهام وال‌استریت پس‌از افزایش شگفت‌آور در روز جمعه هنوز نتوانسته مسیر واضحی را در پیش می‌گیرد. شاخص سهام اس‌پی ۵۰۰ هم نیم درصد پایین آمده است.

قیمت نقره امروز با ۰.۶۰ درصد افزایش به ۱۹ دلار و ۷۹ سنت رسید و پلاتین با ۰.۲۴ درصد کاهش، ۸۹۰ دلار و ۵۹ سنت معامله می‌شود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: