کد خبر : ۲۵۹۹۴۳
عملکرد صعودی درآمد تسهیلات اعطایی بانک تجارت؛
۱۴ تير ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۴
درآمد‌های عملیاتی محقق‌شده "وتجارت" در خردادماه به ۵ هزار و ۵۴۹ میلیارد تومان رسید، این درآمد‌ها حاصل از «تسهیلات اعطایی، سپرده‌گذاری، اوراق بدهی، سرمایه‌گذاری و درآمد کارمزد» است.

ثبت تراز مثبت ۴۳ درصدی از سوی بانک تجارت+بورس نیوز

بورس نیوز:

بانک تجارت در گزارش فعالیت خردادماه سال جاری مجموع درآمد ماهانه‌ای که از تسهیلات اعطایی طی این دوره شناسایی کرد برابر با ۴ هزار ۲۱۴ میلیارد تومان بود و همچنین طی ۳ ماه گذشته که از ابتدای سال مالی سپری‌شده نیز مجموع درآمد‌های تسهیلات اعطایی به ۱۰ هزار و ۹۸۰ میلیارد تومان رسیده است.

درآمد شناسایی‌شده از تسهیلات اعطایی توسط بانک تجارت، نسبت به دوره مشابه سال گذشته با رشد ۳۵ درصدی همراه بود.

درآمد‌های عملیاتی محقق‌شده "وتجارت" در خردادماه به ۵ هزار و ۵۴۹ میلیارد تومان رسید، این درآمد‌ها حاصل از «تسهیلات اعطایی، سپرده‌گذاری، اوراق بدهی، سرمایه‌گذاری و درآمد کارمزد» است.


بیشتر بخوانید: مشارکت حداکثری بانک تجارت با اتحادیه سراسری صنایع پایین دستی پتروشیمی


درآمد تسهیلات اعطایی بانک تجارت

درآمد ماهانه‌ای که بانک تجارت از تسهیلات اعطایی کسب کرد در مقایسه با اردیبهشت‌ماه ۲۳ درصد و نسبت به دوره مشابه سال گذشته همان‌طور که گفته شد ۳۵ درصد افزایش یافت.

بیشترین درآمدی که بانک تجارت در خردادماه توانست به ثبت برساند، مربوط به بخش‌های «مرابحه» و «فروش اقساطی» بود که مبالغ آن‌ها به ترتیب یک هزار ۳۲۲ میلیارد تومان و ۷۲۹ میلیارد تومان تعلق گرفت.

روند درآمد تسهیلات اعطایی وتجارت+بورس نیوز

درآمد تسهیلات اعطایی که از بخش فروش اقساطی شناسایی شد در خردادماه نسبت به ماه گذشته ۲۴ درصد رشد پیدا کرد، بانک تجارت در بخش‌های درآمد‌های محقق‌شده نیز در تمام بخش‌ها با رشد مواجه بود.

"وتجارت" توانست در خردادماه تراز مثبت ۴۲ درصدی را طی این دوره ماهانه به ثبت برساند، سود عملیاتی بانک تجارت طی این دوره ماهانه به مبلغ یک هزار و ۲۵۴ میلیارد تومان رسید.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: