کد خبر : ۲۵۹۹۸۰
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت:
۱۴ تير ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۵
معاون وزیر راه و شهرسازی روند ساخت و ساز در بافت فرسوده روبه رشد دانست و ابراز امیدواری کرد تا پایان سال برنامه پیش بینی شده نوسازی در بافت فرسوده محقق شود.

روند رو به رشد ساخت و ساز در بافت فرسوده

بورس نیوز: محمد آیینی، معاون وزیر راه و شهرسازی درخصوص پیشرفت فیزیکی حدود ۲۴ هزار واحد را بیشتر از ۸۰ درصد عنوان و اظهار کرد: طبق برنامه، ۱۵ هزار از واحد از این واحد‌ها در هفته دولت به بهره برداری خواهد رسید.

مدیر عامل شرکت باز افرینی شهری با بیان این که سالانه باید ۱۵۰ هزار واحد در بافت فرسوده نوسازی شود، گفت: برخی از سازنده‌ها در بافت فرسوده بدون دریافت تسهیلات اقدام به ساخت و ساز می‌کنند که آماری از آن‌ها در دست نداریم و این آمار بر اساس دریافت کنندگان تسهیلات ویژه بافت فرسوده و تسهیلات خود مالکی نهضت ملی مسکن است.

وی روند ساخت و ساز در بافت فرسوده روبه رشد دانست و ابراز امیدواری کرد تا پایان سال برنامه پیش بینی شده نوسازی در بافت فرسوده محقق شود.

معاون وزیر راه و شهرسازی همچنین با اشاره به جلسه هفته گذشته خود با مدیران بانک مسکن گفت: امیدواریم بانک مسکن روند اعطای وام به متقاضیان معرفی شده به بانک را تسریع بخشد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: