کد خبر : ۲۵۹۹۹۵
کارشناس بازار طلا و جواهر گفت:
۱۴ تير ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۶
کارشناس بازار طلا و جواهر گفت:هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز که تا یک میلیون و ۴۵۰ هزار تومان افزایش یافته بود با ۵۰ هزار تومان کاهش به یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسید.

از قیمت سکه تا نرخ یک گرم طلا

بورس نیوز: محمد کشتی‌آرای، کارشناس بازار طلا و جواهر، درباره وضعیت بازار طلا و سکه، اظهار کرد: با توجه به کاهش قیمت ارز از روز گذشته و همچنین سیر نزولی قیمت جهانی طلا، قیمت طلا و سکه نیز با نوسان همراه شده است.وی با بیان اینکه امروز هر اونس طلا به ۱۸۰۴ دلار رسید، تصریح کرد: با توجه به اینکه جلوی افزایش مجدد قیمت ارز گرفته و قیمت دلار با کاهش همراه شده است، قیمت‌ها در بازار طلا و سکه نیز کاهشی شد.

کشتی آرای در ادامه با بیان اینکه داد و ستد‌ها در بازار عادی است و عرضه و تقاضا تناسب دارد؛ توضیح داد:حباب سکه امروز البته کمی افزایش یافته و به یک میلیون و ۴۲۰ هزار تومان رسیده است. ربع سکه و نیم سکه نیز همچنان دارای حباب بالای یک میلیون تومان هستند.

وی همچنین گفت: امروز قیمت سکه طرح قدیم ۱۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان، قیمت سکه طرح جدید ۱۵ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان، نیم سکه ۸ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، ربع سکه ۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۳ میلیون تومان تعیین شده و مورد داد و ستد قرار گرفته است.

کشتی آرای عنوان کرد: قیمت هر مثقال طلای آب شده که در روز‌های گذشته تا ۶ میلیون و ۲۹۰ هزار تومان نیز کاهش پیدا کرده بود امروز به ۶ میلیون و ۶۰ هزار تومان کاهش یافت. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز که تا یک میلیون و ۴۵۰ هزار تومان افزایش یافته بود با ۵۰ هزار تومان کاهش به یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسید.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: