کد خبر : ۲۶۰۰۴۳
دبیر انجمن قیر ایران اعلام کرد؛
۱۵ تير ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۶
صنعت قیر ایران از سال ۲۰۱۹ برای اولین بار، بزرگترین صادرکننده قیر در آسیا شد که نشان دهنده موفق بودن آن در اقتصاد کشور است، اما طی سال‌های اخیر، نرخ رشد صنعت قیر در ایران، کمتر از کشور‌های آسیایی شده و این موضوع می‌تواند، خطری برای این صنعت باشد.

نرخ رشد صنعت قیر در ایران کمتر از کشورهای آسیایی

بورس نیوز: همتی، دبیر انجمن قیر ایران اظهار کرد: طی دو سال آینده نیاز جهانی به تأمین قیر، از ۱۲۵ میلیون تن فراتر خواهد رفت. کشور‌های دیگر در حال افزایش ظرفیت تولید قیر خود هستند، اما در ایران با وجود این که بخش خصوصی سرمایه گذاری‌هایی را انجام داده، موانع زیادی برطرف نشده است.وی افزود: صنعت قیر ایران از سال ۲۰۱۹ برای اولین بار، بزرگترین صادرکننده قیر در آسیا شد که نشان دهنده موفق بودن آن در اقتصاد کشور است، اما طی سال‌های اخیر، نرخ رشد صنعت قیر در ایران، کمتر از کشور‌های آسیایی شده و این موضوع می‌تواند، خطری برای این صنعت باشد.

 دبیر انجمن قیر ایران ادامه داد: عمده‌ترین دلیل وضعیت نه چندان مطلوب کنونی صنعت قیر ایران را عدم توجه مدیران و عدم هماهنگی میان دستگاه‌های دولتی و بخش خصوصی دانست و مدعی شد که برخی افراد، تمایل به حفظ وضع موجود در این صنعت دارند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: