کد خبر : ۲۶۰۰۹۶
گزارش ماهانه سازمان اطلاعات انرژی آمریکا نشان می دهد؛
۱۸ تير ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۲
بر اساس گزارش ماهانه سازمان اطلاعات انرژی آمریکا، تولید نفت این کشور در ماه آوریل ۰.۵ درصد کاهش یافته و به کمترین میزان طی ماه‌های اخیر رسیده است.

تولید نفت آمریکا به کمترین میزان

بورس نیوز: بر اساس گزارش ماهانه سازمان اطلاعات انرژی آمریکا، تولید نفت این کشور در ماه آوریل ۰.۵ درصد کاهش یافته و به کمترین میزان طی ماه‌های اخیر رسیده است.

این گزارش حاکی از آن است که آمریکا در ماه مارس روزانه ۱۱.۷ میلیون بشکه نفت تولید کرده که این رقم در ماه آوریل به ۱۱.۶ میلیون بشکه کاهش یافته است. تولید نفت آمریکا در سال ۲۰۱۹ به بیشینه خود معادل ۱۲.۳ میلیون بشکه در روز رسیده بود و در شرایط کنونی فاصله زیادی تا رسیدن به این رقم دارد.

این گزارش نشان می‌دهد؛ تولید نفت ایالت داکوتای شمالی در آمریکا ۱۹.۳ درصد کاهش یافته و به ۹۰۰ هزار بشکه در روز رسیده است که بیشترین افت ماهانه تولید نفت در داکوتای شمالی در دو سال گذشته به شمار می‌رود.

برخلاف داکوتای شمالی، اما در نیومکزیکو تولید نفت آمریکا ۲.۷ درصد رشد کرده و به روزانه ۱.۵ میلیون بشکه در روز رسیده است. تولید نفت در تگزاس هم ۰.۷ درصد بالا رفته و به ۵ میلیون بشکه در روز افزایش یافته است.

تولید گاز طبیعی در ۴۸ ایالت آمریکا هم روزانه ۲۸ میلیون مترمکعب افزایش یافته و به ۳ میلیارد مترمکعب در روز رسیده است. بیشینه تولید گاز آمریکا هم در ماه نوامبر سال ۲۰۲۱ به ثبت رسیده که معادل ۳ میلیارد و ۵۸ میلیون مترمکعب در روز بوده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: